fbpx
Jakub Słomka

Jakub Słomka

Zawodnik MMA Jakub Słomka

Biogram

Jakub Słomka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Jakub Słomka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Jakub Słomka – kim jest?

Zawodnik z Zakopanego znany jest również ze swojego unikalnego stylu walki na gołe pięści. Jego bójki uliczne stały się legendą, a Słomka zdobył sobie reputację niepokonanego w tych brutalnych starciach. Jego umiejętność rozprawienia się z przeciwnikami w bezpośredniej walce na pięści przyciąga uwagę fanów i sprawia, że nie można go lekceważyć.

Jakub Słomka – kariera

Jednym z najważniejszych momentów w karierze Jakuba Słomki była walka na gali Gromda, gdzie pokazał, że jest gotów stawić czoła najlepszym zawodnikom w Polsce. Jego waleczność, siła i technika pozwoliły mu zdobyć imponujące zwycięstwo, co zyskało uznanie zarówno wśród fanów, jak i w świecie sportów walki.

Jakub Słomka – walki na gołe pięści

Jakub Słomka to prawdziwa ikona polskiego MMA, której walki na gołe pięści robią ogromne wrażenie. Jego nieustające dążenie do doskonałości i niezłomna determinacja sprawiają, że jest niebezpiecznym przeciwnikiem dla każdego, kto stanąłby mu na drodze. Jego sukcesy na ringu oraz popularność wśród fanów cementują jego pozycję jako jednego z najbardziej wpływowych zawodników w polskim MMA.

Jakub Słomka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Walki uliczne

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.03.30

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Jakub Słomka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jakub Słomka - Newsy