fbpx
Jakub „Kajfasz” Sorota

Jakub „Kajfasz” Sorota

Zawodnik MMA Jakub „Kajfasz” Sorota

Biogram

Jakub „Kajfasz” Sorota - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Jakub „Kajfasz” Sorota - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Jakub „Kajfasz” Sorota – kim jest?

Jakub „Kajfasz” Sorota jest jednym z zawodników, którzy biorą udział w walkach na gołe pięści. Z jego wypowiedzi możemy dowiedzieć się, że pochodzi ze środowiska chuligańskiego, gdzie cały czas mierzył się z przemocą. Znany jest z niezwykłej kondycji i determinacji, a jego styl walki opiera się na agresywnych atakach i doskonałych umiejętnościach technicznych. Jak sam twierdzi w ringu zostawia całe serducho i charakter.

Jakub „Kajfasz” Sorota – walki

Jakub „Kajfasz” Sorota ma na swoim koncie wiele znakomitych walkw ringu. Jego walki są zawsze widowiskowe i pełne emocji, a zawodnik zawsze daje z siebie wszystko, aby wygrać. Ostatnio zmierzył się z Simonem Henriksenem, ale niestety nie wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

Jakub „Kajfasz” Sorota – kariera MMA

Kariera Jakuba „Kajfasza” Soroty w MMA rozwija się bardzo dynamicznie. Zawodnik reprezentuje obecnie renomowany team Gromda, który pomógł mu osiągnąć wiele sukcesów. Jego ambicją jest zdobycie mistrzowskiego pasa UFC, co jest dla niego największym marzeniem.

Jakub „Kajfasz” Sorota – Gromda

Gromda to jeden z największych polskich teamów MMA, z siedzibą w Pionkach. Założył go w 2020 roku Marcel Grabowski, który szukał utalentowanych zawodników, z którymi mógłby pracować i rozwijać swoje umiejętności. W skład zespołu wchodzą m.in. Jakub „Kajfasz” Sorota, Bartłomiej Domalik, czy Don Diego. Wszyscy zawodnicy teamu są bardzo ambitni i ciężko pracują nad swoimi umiejętnościami, aby osiągać coraz większe sukcesy na ringu.

Jakub „Kajfasz” Sorota - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Walki uliczne

Pseudonim: Kajfasz

Data urodzenia (ile ma lat?): Nieznana

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Jakub „Kajfasz” Sorota - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jakub „Kajfasz” Sorota - Newsy