fbpx
Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk

Zawodnik MMA Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk

Biogram

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk?

Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk to postać, która wkracza na ring Bita Śmietanka z imponującym bagażem doświadczeń i zwycięstw. Jego historia w esportowym boksie nie tylko przyciąga uwagę, ale także rzuca światło na jego zdolności jako wojownika oraz na niezwykłe wydarzenia, które miały miejsce na szczytach tej nietypowej areny.

Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk – Bita Śmietanka 1

Jaszczurowy zadebiutował na pierwszej edycji Bita Śmietanka, organizowanej przez cenionego streamera i zawodnika Fame MMA – Xayoo. Jego udział w tym wydarzeniu to nie tylko osobisty sukces, ale także kamień milowy w historii esportowego boksu.

Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk – Bagieta

W filmie Xayoo, fani dowiedzieli się o dramatycznym zwrocie akcji związanych z planowaną walką Jaszczurowego. Pierwotnie miał zmierzyć się z Bagietą, ale ten zrezygnował z pojedynku, co skierowało Matuszyka do konfrontacji z Młodziutkim. Wynik tej walki okazał się pomyślny dla Jaszczurowego, dodając mu jeszcze więcej prestiżu i uznania.

Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk – pierwsza walka

W swoim pierwszym pojedynku Jaszczurowy stanął twarzą w twarz z Młodziutkim, co wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Finalnie, to Matuszyk okazał się lepszy, wygrywając walkę i potwierdzając swoją dominację na arenie boksu.

Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk – Bita Śmietanka 2

Teraz Jakub „Jaszczurowy” Matuszyk przygotowuje się do swojego kolejnego wyzwania na gali Bita Śmietanka 2. W formule K-1 zmierzy się z Michałem „Bagieta” Gorzelańczykiem, z którym pierwotnie miał stoczyć pojedynek. To starcie ma być jednym z najbardziej emocjonujących momentów całego wydarzenia, a fani z niecierpliwością oczekują, czy Jaszczurowy zdoła utrzymać swoją passę zwycięstw.

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Jaszczurowy

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jakub "Jaszczurowy" Matuszyk - Newsy