fbpx
Jakub "Cinkrof" Rokicki

Jakub "Cinkrof" Rokicki

Zawodnik MMA Jakub "Cinkrof" Rokicki

Biogram

Jakub "Cinkrof" Rokicki - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Jakub "Cinkrof" Rokicki - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Jakub „Cinkrof” Rokicki?

9 sierpnia 1997 roku to data, którą z pewnością zapamiętają fani esportu w Polsce. Wtedy właśnie narodził się Jakub „Cinkrof” Rokicki, postać niezwykle istotna dla historii polskiego League of Legends.

Jakub „Cinkrof” Rokicki – Bita Śmietanka 2

W ostatnich rozgrywkach swojej kariery, Cinkrof związał się z drużyną Karmine Corp. Jednak to nie jedyny obszar, w którym daje o sobie znać. Niebawem fani będą mieli okazję zobaczyć go w zupełnie innej roli – na gali Bita Śmietanka 2 w formule bokserskiej, gdzie zmierzy się z Michałem „Młodziutkim” Wojowskim. To przejście od wirtualnego świata na scenę bokserską rzuca nowe światło na wszechstronność tego gracza.

Jakub Rokicki – League of Legends

Jednak to, co sprawia, że Cinkrof wyróżnia się spośród tłumu, to jego niezaprzeczalna rola jako jednego z najlepszych polskich dżunglerów w historii League of Legends. Jego nazwisko jest związane nie tylko z wybitnymi występami na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Europie, ale również z licznie zdobytymi mistrzowskimi tytułami na szczeblu Europejskich Regionalnych Lig. To zasługi, jakie odniósł będąc częścią Karmine Corp.

Jakub „Cinkrof” Rokicki – sukcesy

Historia Cinkrofa to opowieść o sukcesie, ale także o wyzwaniach i zmianach. Jego wcześniejsze odejście z Karmine Corp w 2021 roku, choć przypadło na okres triumfów zespołu, stało się impulsem do kolejnych rozdziałów w karierze gracza. Przeskok do LEC z barwami Teamu BDS to krok, który chociaż nie przyniósł spodziewanych sukcesów, z pewnością wpłynął na doświadczenia i umiejętności Cinkrofa jako zawodnika.

Jakub „Cinkrof” Rokicki

Cinkrof to nie tylko gracz, ale również postać, której historia stanowi inspirację dla wielu młodych adeptów esportu w Polsce. Jego zmienna, pełna zwrotów kariery ukazuje, że w świecie esportu jedyną stałą jest zmiana, a prawdziwa siła kryje się w umiejętnościach adaptacji. Świat esportu trzyma kciuki za każdym ruchem tego niezwykłego gracza.

Jakub "Cinkrof" Rokicki - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Cinkrof

Data urodzenia (ile ma lat?): 9 sierpnia 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Jakub "Cinkrof" Rokicki - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jakub "Cinkrof" Rokicki - Newsy