fbpx
Ivan Vitasović

Ivan Vitasović

Zawodnik MMA Ivan Vitasović

Biogram

Ivan Vitasović - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ivan Vitasović - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ivan Vitasović?

Ivan Vitasović, niekwestionowana gwiazda bałkańskiej sceny MMA, wyróżnia się jako pełnoprawny zawodnik tej dyscypliny sportowej. Jego imponująca kariera obejmuje tytuł mistrza bałkańskiej federacji FNC w dywizji ciężkiej.

Ivan Vitasović – Fight Nation Championship

Ivan Vitasović to nie tylko zawodnik, ale także mistrz Fight Nation Championship, uznawanej gali w regionie. Fani KSW będą mieli okazję śledzić aż dwie walki z udziałem tej bałkańskiej gwiazdy.

Ivan Vitasović – kariera MMA

Rok 2023 nie będzie dla Ivana czasem odpoczynku, gdyż oprócz obrony pasa FNC, przewidziane są dla niego kolejne wyzwania. Jego bilans pięciu zwycięstw z rzędu świadczy o doskonałej formie i gotowości do nowych wyzwań.

Ivan Vitasović – walki

W drugiej połowie roku, Vitasović zmierzył się z doświadczonym Oli Thompsonem, byłym zawodnikiem KSW i mistrzem federacji Fight Exclusive Night. Walka zakończyła się imponującym wysokim kopnięciem w drugiej rundzie, co tylko podkreślało dominację bałkańskiego mistrza.

Ivan Vitasović – KSW

Ivan Vitasović podjął strategiczną decyzję o przeniesieniu się do KSW, wzbogacając tym samym kategorię wagową ciężką. Planuje stawić czoła Philipowi De Friesowi, który od 2018 roku trzyma tytuł mistrza tej kategorii w KSW.

Ivan Vitasović

Transfer Ivana Vitasovicia do KSW to wydarzenie, które przykuło uwagę fanów MMA. Jego umiejętności, doświadczenie i chęć walki z najlepszymi czynią go zawodnikiem, na którego warto zwrócić uwagę. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spektakularne pojedynki, jakie przyniesie bałkańska gwiazda w nowym otoczeniu.

Ivan Vitasović - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992.03.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chorwacja

Ivan Vitasović - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:6

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ivan Vitasović - Newsy