fbpx
Islam Makhachev

Islam Makhachev

Zawodnik MMA Islam Makhachev

Biogram

Islam Makhachev - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Islam Makhachev - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Islam Makhachev

Islam Makhachev to ścisła czołówka wagi lekkiej MMA. Rosyjski zawodnik jest doświadczonym zawodnikiem sztuk walki. Mistrz świata w sambo bojowym, wielokrotny mistrz Rosji, a przede wszystkim świetny zawodnik MMA. Od kilku lat, zawodnik wagi lekkiej w największej federacji na świecie – UFC.

Islam Makhachev – biografia

Zawodnik urodził się w Machaczkale w Rosji. Od dziecka trenował sambo bojowe w odległej wiosce Burszy. Tam właśnie poznał swojego dobrego przyjaciela Khabiba Nurmagomiedowa. Od dziecka, aż po dziś dzień trenuje ze swoim klubowym kolegą i niekwestionowaną legendą MMA. W 2016 roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata FIAS w Sambo bojowym, a od 2016 startuje w MMA Islam Makchachev. Biografia zawodnika jest niezwykle ciekawa.

Islam Makhachev – kariera w MMA

Pierwsze swoje pojedynki toczył w Rosji i tak zaczęła się przygoda Islama Makchacheva. Kariera w MMA nabrała tempa po wygranych w federacji M-1. Po 11 wygranych z rzędu, Islamem zainteresowało się UFC. Dana White podpisał kontrakt z Rosjaninem, a ten przebijał się przez kolejne gale, aż do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej federacji UFC.

Islam Makhachev - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 27 września 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Machaczkała, Rosja

Islam Makhachev - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:25

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Islam Makhachev - Newsy