fbpx
Islam Djabrailov

Islam Djabrailov

Zawodnik MMA Islam Djabrailov

Biogram

Islam Djabrailov - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Islam Djabrailov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Islam Djabrailov?

Islam Djabrailov to niemiecki zawodnik MMA, który wkrótce zadebiutuje w organizacji KSW w Gdyni. Jest on doskonale znany w niemieckim środowisku MMA, mając na swoim koncie dziewięć zwycięstw jako zawodowiec. Zdobył tytuł mistrza kategorii koguciej w niemieckiej organizacji We Love MMA. Teraz stanie przed wyzwaniem w postaci walki z mistrzem tej samej organizacji, Sebastianem Przybyszem, podczas gali KSW 84.

Islam Djabrailov – osiągnięcia

Islam Djabrailov zdobył uznanie wśród fanów i ekspertów MMA za swoje imponujące zwycięstwa. W ostatnich pojedynkach pokonał Omera Cankardeslera i Manuela Rodrigueza, co dodatkowo wzmocniło jego reputację jako utalentowanego zawodnika. Jednak walka z Sebastianem Przybyszem będzie dla niego zdecydowanie większym wyzwaniem.

Islam Djabrailov – kariera MMA

Sebastian Przybysz jest uznawaną gwiazdą kategorii koguciej w Polsce i ma bogate doświadczenie w walce na arenie międzynarodowej. Jego umiejętności i techniki walki są imponujące, co czyni go faworytem tego starcia. Jednak Djabrailov jest gotowy na tę rywalizację i zamierza udowodnić, że może stawić czoła najlepszym zawodnikom w swojej kategorii wagowej.

Islam Djabrailov – walki

Mimo że ostatni występ Islam Djabrailova miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku, zawodnik ten nie stracił swojego treningowego impetu. Jest dobrze przygotowany na tę walkę i gotowy do podjęcia rywalizacji z Przybyszem. Będzie to dla niego nie tylko okazja do udowodnienia swoich umiejętności, ale również szansa na zdobycie szerszego uznania w międzynarodowym świecie MMA.

Islam Djabrailov – KSW

Walka między Islamem Djabrailovem a Sebastianem Przybyszem zapowiada się emocjonująco. Obydwaj zawodnicy są zdeterminowani, by zdobyć zwycięstwo i udowodnić swoją wartość. Fani MMA mogą spodziewać się widowiskowej walki pełnej dynamiki i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Już niedługo dowiemy się czy Islam zaskoczy i pokona rywala podczas gali KSW 84 w Gdyni.

Islam Djabrailov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Niemcy

Islam Djabrailov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Islam Djabrailov - Newsy