fbpx
Iga Osiniak

Iga Osiniak

Zawodnik MMA Iga Osiniak

Biogram

Iga Osiniak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Iga Osiniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Iga Osiniak?

Iga Osiniak to uczestniczka programu Goats, emitowanego na platformie YouTube. Podczas jednego z odcinków, chłopacy z Goats mieli za zadanie ustalić, która z dziewczyn jest TikTokerką. Iga była jedną z uczestniczek, jednak nie została wskazana przez Goatsów i odpadła w finale.

Iga Osiniak – Goats

Osiniak specjalizuje się w tworzeniu treści stópkarskich, zwłaszcza w dziedzinie ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response). Jednak już na wstępie programu, Boxdel zarzucił Igi oszustwo, sugerując, że drżenie jej głosu było zmanipulowane. Ostatecznie okazało się, że w TikTokach Igi nie ma żadnych treści związanych ze stopami.

Iga Osiniak – OnlyFans

W trakcie programu, Iga wspomniała, że posiada również konto na platformie OnlyFans. Ta informacja zaskoczyła nie tylko chłopców z Goats, ale także widzów, którzy obserwowali uczestniczkę. Jej komentarz na ten temat wzbudził zainteresowanie i kontrowersje.

Iga Osiniak – kariera w MMA

Mimo że Iga nie ma doświadczenia w MMA, udział w programie Goats i eksponowanie swojej osobowości na platformie społecznościowej mogą być dla niej bodźcem do rozważenia kariery w freak fightowej dziedzinie. Chociaż program nie przyniósł jej zwycięstwa, może otworzyć jej drzwi do dalszego rozwoju i zainteresowania sztukami walki.

Iga Osiniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: osiniakiga

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Iga Osiniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Iga Osiniak - Newsy