fbpx
Ibragim Chuzhigaev

Ibragim Chuzhigaev

Zawodnik MMA Ibragim Chuzhigaev

Biogram

Ibragim Chuzhigaev - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ibragim Chuzhigaev - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ibragim Chuzhigaev?

Świat mieszanych sztuk walki jest areną, na której rywalizują zawodnicy z różnych zakątków globu, prezentując swoje umiejętności i pasję do walki. Jedną z tych wyjątkowych postaci jest Ibragim Sumanowicz Chuzhigaev, znany z efektownych występów w KSW oraz wcześniejszych osiągnięć w sambie i pankrationie.

Ibragim Chuzhigaev – Pochodzenie

Chuzhigaev urodził się 16 lipca 1991 roku w Kemerowie. Choć jego korzenie wywodzą się z Czeczenii, to swoją młodość spędził w różnych miejscach, co dodaje jego historii osobistego kolorytu. W wieku 12 lat wykazał zainteresowanie sportem, ale okoliczności polityczne w Czeczenii nie sprzyjały jego rozwojowi. W miarę jak dorastał, przenosił się między miejscowościami, zdobywając doświadczenie życiowe, które później wpłynęło na jego charakter i determinację.

Ibragim Chuzhigaev – Pochodzenie

Sportowa pasja wkrótce wzięła górę nad trudnościami. Chuzhigaev zaczął treningi w różnych formach walki, a jego talent szybko wyłonił się w sambo. Początki były trudne, ale już w wieku 20 lat zdobył tytuł mistrza Rosji w sambo bojowym. W międzyczasie zajął się również pankrationem, w którym zdobywał mistrzostwa świata i Europy, a także medalistka Mistrzostw Rosji i Wushu.

Ibragim Chuzhigaev – Kariera MMA

Chuzhigaeva to kolejny rozdział jego sportowej opowieści. Jego pierwsze kroki w profesjonalnych walkach były obiecujące. W 2012 roku zadebiutował w MMA, wygrywając swoje pojedynki z imponującym rozmachem. Jego talent w krótkim czasie przyciągnął uwagę rosyjskiej organizacji MMA – ACB.

Ibragim Chuzhigaev – ACB

W międzyczasie, Chuzhigaev odnosił zwycięstwa w ACB, bijąc rywali spektakularnymi nokautami i wytrwałymi decyzjami sędziów. Jego występy zapadały w pamięć kibicom, a jego postawa w klatce przysparzała mu coraz większej popularności. Wyjątkowym momentem w jego karierze była pięciosekundowa walka, w której znokautował rywala w otwierającym sekundzie pojedynku.

Ibragim Chuzhigaev – KSW

Chuzhigaev nie zatrzymał się na osiągnięciach w Rosji. W 2022 roku związał się z polską organizacją KSW, a już w swoim pierwszym starcie zdobył międzynarodowy pas mistrza wagi półciężkiej. Jego walka z Tomaszem Narkunem została uznana za najlepszą walkę wieczoru, a Chuzhigaev udowodnił swoją wszechstronność i umiejętności.

Ibragim Chuzhigaev - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Million First

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.07.16

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Rosja

Ibragim Chuzhigaev - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ibragim Chuzhigaev - Newsy