fbpx
Hubert Korczak

Hubert "Ken" Korczak

Zawodnik MMA Hubert "Ken" Korczak

Biogram

Hubert "Ken" Korczak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Hubert "Ken" Korczak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Hubert „Ken” Korczak?

„Ken” Korczak, znany szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w gali Fame MMA i programie „Ex Na Plaży”, to postać, której droga do sławy miała swoje zakręty i niespodzianki.

Hubert „Ken” Korczak – Fame MMA

Hubert „Ken” Korczak zadebiutował na wielkiej scenie sportów walki podczas pierwszej gali Fame MMA. Jego pojedynek z Krystianem „Krycha” Wilczakiem był jednym z najbardziej wyczekiwanych starć wieczoru. Niestety dla fanów „Kena”, walka zakończyła się TKO w drugiej rundzie, co nie zmniejszyło jednak zainteresowania jego postacią.

Hubert „Ken” Korczak – Ex Na Plaży

Popularność Huberta znacznie wzrosła po udziale w programie telewizyjnym „Ex Na Plażą”. To show, w którym uczestnicy muszą radzić sobie z różnymi wyzwaniami i niespodziankami, przyciągnęło uwagę widzów. Jego charakterystyczna osobowość stała się jednym z elementów, który przyciągał uwagę fanów programu.

Hubert Korczak – życie prywatne

Po „Ex Na Plażą” Hubert „Ken” Korczak nie jest jednak postacią, której działalność w internecie byłaby dobrze znana. Informacje na temat jego aktywności online są ograniczone, co sprawia, że dla wielu pozostaje on tajemniczą postacią.

Hubert „Ken” Korczak

Hubert „Ken” Korczak to postać, która znalazła się na ścieżce sławy dzięki udziałowi w programach telewizyjnych i sportach walki. Jego udział w Fame MMA i „Ex Na Plażą” pokazał, że potrafi przyciągnąć uwagę widzów. Jednakże, poza tymi momentami, świat internetu traktuje go jak tajemnicę, co tylko zwiększa zainteresowanie fanów jego dalszymi krokami.

Hubert "Ken" Korczak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ken

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Hubert "Ken" Korczak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Hubert "Ken" Korczak - Newsy