fbpx
Grzegorz Głuszcz

Grzegorz Głuszcz

Zawodnik MMA Grzegorz Głuszcz

Biogram

Grzegorz Głuszcz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Grzegorz Głuszcz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Grzegorz Głuszcz?

W nowej edycji programu „Hotel Paradise,” gdzie singielki i single szukają miłości i sławy, pojawiła się postać znaną wcześniej z programu „Magia Nagości”. Grzegorz Głuszcz, młody i dynamiczny trener personalny, przyciągnął uwagę zarówno fanów wcześniejszego programu, jak i nowej publiczności reality show.

Grzegorz Głuszcz – wiek i pochodzenie

Głuszcz jest jednym z młodszych uczestników szóstego sezonu „Hotel Paradise,” mając zaledwie 25 lat. Urodził się i mieszka w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.

Grzegorz Głuszcz – Praca i Zainteresowania

Jak wiele osób znanych z programów typu reality show, Grzegorz utrzymuje się jako trener personalny. Jego klientelą są zarówno zwykli ludzie, jak i znane osobistości. Główną pasją Głuszcz jest sport, ale w wolnym czasie zajmuje się także tworzeniem muzyki. Marzy o posiadaniu własnego studia nagraniowego i ma już na swoim koncie kilka utworów hip-hopowych.

Grzegorz Głuszcz – Życie uczuciowe

Grzegorz Głuszcz jest otwarty w kwestii swojego życia uczuciowego. W przeszłości miał wiele związków i przyznał, że kobiety odgrywały dużą rolę w jego życiu. Obecnie, po ostatnim rozstaniu, cieszy się życiem singla, chodząc na randki i imprezy, ale jednocześnie szuka tej jednej wyjątkowej osoby. Jest romantykiem i marzy, by swoją przyszłą partnerkę traktować jak księżniczkę, gotową spełniać jej marzenia. Jego ostatni związek, trwający siedem miesięcy, był burzliwy i toksyczny.

Grzegorz Głuszcz – Hotel Paradise

Najbardziej spostrzegawczy fani programu „Hotel Paradise” mogli szybko zauważyć, że Grzegorz Głuszcz to nie debiutant w telewizji. Wcześniej brał udział w kontrowersyjnym programie „Magia Nagości” na stacji Zoom TV. W programie tym mogliśmy go zobaczyć w pełnej okazałości w drugim odcinku pierwszego sezonu polskiej wersji show.

Grzegorz Głuszcz – Prime Show MMA

Grzegorz Głuszcz, znany ze swojego udziału w programach reality show, szykuje się do zupełnie nowego wyzwania. Młody trener personalny, którego mogliśmy zobaczyć m.in. w „Magii Nagości” i „Hotelu Paradise,” szykuje się do walki na gali Prime Show MMA 6. Jego przeciwnikiem będzie Polish Machine, a walka odbędzie się w formule K-1 na małe rękawice. To ogromne wyzwanie dla Grzegorza Głuszcz, który dotychczas bardziej kojarzony był z telewizyjnymi produkcjami niż ze sportami walki. Jednak jego determinacja i zamiłowanie do sportu mogą sprawić, że stanie się on ciekawym uczestnikiem światka MMA.

Grzegorz Głuszcz

Grzegorz Głuszcz, mimo młodego wieku, zdążył już zdobyć popularność dzięki swoim występom w programach telewizyjnych. Teraz, jako uczestnik „Hotel Paradise,” przyciąga uwagę zarówno fanów, jak i osób, które zastanawiają się, co przyniesie mu przyszłość w świecie reality show.

Grzegorz Głuszcz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Grzegorz Głuszcz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Grzegorz Głuszcz - Newsy