fbpx
Geoff Neal

Geoff Neal

Zawodnik MMA Geoff Neal

Biogram

Geoff Neal - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Geoff Neal - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Geoff Neal?

Geoff Neal, urodzony 28 sierpnia 1990 roku, to amerykański zawodowy zawodnik MMA, obecnie rywalizujący w wadze półśredniej w UFC. Jego talent i umiejętności sprawiły, że znalazł się na 8. miejscu rankingu UFC w swojej kategorii wagowej.

Geoff Neal – kariera amatorska

Neal urodził się w Austin, Teksasie, i swoją sportową karierę rozpoczynał od gry w piłkę nożną na prywatnym uniwersytecie Texas Lutheran. Jednak prawdziwą pasję znalazł w MMA, rozpoczynając treningi pod okiem Sayifa Sauda.

Geoff Neal – UFC

Swoją karierę w MMA rozpoczął jako zawodnik amatorski w 2010 roku, odnosząc szereg sukcesów. Jego imponujący rekord 6-1 przyciągnął uwagę UFC, co zaowocowało debiutem w Contender Series 3 Dany White’a. Po wygranej walce z Chase’em Waldonem, został podpisany przez UFC.

Geoff Neal – sukcesy

Od debiutu w UFC w 2018 roku, Neal regularnie udowadnia swoje umiejętności, zdobywając imponujące zwycięstwa nad takimi rywalami jak Frank Camacho, Belal Muhammad, czy Mike Perry. Niektóre z jego starć przyniosły mu nagrody Performance of the Night oraz występ wieczoru.

Geoff Neal – choroba

Neal musiał zmierzyć się również z wyzwaniami poza oktagonem. W 2020 roku doznał wstrząsu septycznego, co zagrażało jego zdrowiu i karierze sportowej. Po rekonwalescencji powrócił do walk w grudniu tego samego roku.

Geoff Neal – kontrowersje

Poza sukcesami sportowymi, Neal znalazł się także w centrum kontrowersji. W 2021 roku został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i nielegalnego posiadania broni palnej.

Geoff Neal

Geoff Neal to zawodnik, który walczy nie tylko w klatce, ale także poza nią. Jego determinacja i wytrwałość sprawiły, że stał się jednym z czołowych zawodników UFC w wadze półśredniej, jednakże jego historia pełna jest zarówno sukcesów, jak i przeciwności losu.

Geoff Neal - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: Napastnik

Pseudonim: Handz of Steel

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.08.28

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Texas

Geoff Neal - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:15

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Geoff Neal - Newsy