fbpx
Gabriela Smith

Gabriela Smith

Zawodnik MMA Gabriela Smith

Biogram

Gabriela Smith - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Gabriela Smith - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Gabrysia?

Gabriela jest bardzo otwartą i kontaktową osobą, co widać na jej profilach na portalach społecznościowych, gdzie często dzieli się swoimi codziennymi aktywnościami i pasjami. W wolnym czasie lubi tańczyć, trenować i podróżować.

Gabriela Smith – program Goats

Gabriela, znana również jako Gabrysia, była jedną z uczestniczek programu Goats, który polegał na wyborze partnerki przez Kacpra Błońskiego na randkę. Gabrysia w programie zrobiła na Kacprze wrażenie swoim urokiem i energią, a także tym, że uczyła tańca dla dzieci i prowadziła letnisko dla najmłodszych. W programie Goats Gabrysia zaimponowała Kacprowi swoją radością i uśmiechem. W trakcie rozmowy z Kacprem odpowiedziała na jego pytania i przeszła do kolejnego etapu programu. Niestety, w dalszej części Gabrysia została wyeliminowana.

Gabriela Smith – dalsze losy

Po programie Goats nie ma zbyt wiele informacji na temat dalszej kariery Gabrysi. Jednak można się spodziewać, że dzięki swojemu urokowi i pozytywnej energii zyskała ona już grupkę fanów, którzy śledzą jej poczynania na portalach społecznościowych.

Gabriela Smith – kariera w MMA

Chociaż nie wiadomo, czy Gabrysia trenuje MMA lub inne sporty walki, to pojawienie się w programie Goats z pewnością otworzyło jej drzwi do szerszej kariery. Może dostać propozycję walki od jakiejś federacji freak fightowej lub stać się popularną influencerką wśród fanów MMA.

Gabriela Smith - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: gabviel.a

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Gabriela Smith - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Gabriela Smith - Newsy