fbpx
Filip Gomela

Filip Gomela

Zawodnik MMA Filip Gomela

Biogram

Filip Gomela - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Filip Gomela - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Filip Gomela – kim jest?

Filip Gomela to młody, utalentowany zawodnik BMX, który zyskał popularność dzięki swojemu udziałowi w programie „Goats”. W programie, który prowadziła zawodniczka High League, czyli Fagata, Filip wjechał do studia na swoim rowerze BMX i zaimponował Fagacie swoimi umiejętnościami, stając na głowie. Ten moment zapadł w pamięci wielu widzów, a sam Filip zyskał popularność w kręgach miłośników sportów ekstremalnych. Filip już od najmłodszych lat interesował się sportami ekstremalnym.

Filip Gomela – program Goats

Filip Gomela zyskał większą popularność dzięki swojemu udziałowi w programie „Goats”. Program polegał na tym, że zawodniczka High League, czyli Fagata, wybierała partnera z którym chce pójść na randkę. Filip wjechał do studia na swoim BMXie i zaprezentował swoje umiejętności, co zaimponowało Fagacie i sprawiło, że został wybrany do randki. Udział w programie „Goats” przyniósł Filipowi jeszcze większą popularność i rozpoznawalność.

Filip Gomela – dalsze losy

Po udziale w programie „Goats” Filip Gomela kontynuował swoją karierę w świecie sportów ekstremalnych. Filip jest również aktywny na platformach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim szalonym życiem. Jego konto na Instagramie obserwuje już prawie tysiąc osób, co świadczy o jego popularności wśród fanów sportów ekstremalnych.

Filip Gomela – kariera MMA

Jak na razie Filip Gomela nie zainteresował się karierą w MMA. Skupia się głównie na swojej karierze w świecie sportów ekstremalnych. Możliwe jednak, że ze względu na jego występ w programie otworzy sobie drzwi na szerszą karierę związaną ze sportami walki.

Filip Gomela - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: gommson

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Filip Gomela - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Filip Gomela - Newsy