fbpx
Fasia Frange

Fasia Frange

Zawodnik MMA Fasia Frange

Biogram

Fasia Frange - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Fasia Frange - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Fasia Frange?

Fasia Frange, z miasta Poznań, to  uczestniczka programu „Goats” emitowanego na platformie YouTube. Jej udział w programie to nie tylko szansa na miłość, ale może także otworzyć drogę do fascynującej kariery we freak fightach.

Fasia Frange – Goats

Poznańska dziewczyna, z silnym charakterem i zapałem do życia, postanowiła stanąć przed kamerami w programie, gdzie uczestniczki rywalizują o serce samego Roberta Pasuta. To emocjonujące widowisko nie tylko przyciągnęło uwagę licznych widzów, ale również dało Fasii szansę na pokazanie swojej osobowości i siły charakteru.

Fasia Frange – kariera MMA

Choć walka o serce może być emocjonalna, to Fasia nie zamierza ograniczać się tylko do tego obszaru. Istnieje możliwość, że dla niej udział w programie otworzy drzwi do niezwykłej kariery we freak fightach. Walki nietypowe, pełne ekstremalnych wyzwań, mogą stać się dla niej kolejnym obszarem do eksploracji i zdobycia nowych szczytów.

Fasia Frange – studio tatuażu

Jednak Fasia to nie tylko uczestniczka reality show. Jest również CEO w firmie Tatto Together, co dowodzi, że to nie tylko kobieta z pasją, ale także przedsiębiorcza liderka. Jej życie to nie tylko walka o serce w programie, ale także walka o sukces w biznesie i realizacja marzeń zawodowych.

Fasia Frange – pasje

Moda i podróże to kolejne obszary, które stanowią ważną część życia Fasii. Jej zainteresowanie modą manifestuje się nie tylko w codziennym stylu. Instagram to miejsce, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami z podróży, inspirując innych do odkrywania nowych miejsc i kultur.

Fasia Frange - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Fasia Frange - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Fasia Frange - Newsy