fbpx
Fabian Baner Banerski

Fabian Baner Banerski

Zawodnik MMA Fabian Baner Banerski

Biogram

Fabian Baner Banerski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Fabian Baner Banerski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Fabian Baner Banerski?

Fabian Baner, znany szerzej jako „banersky”, szykuje się do wyjątkowej przygody w światku MMA. To Tik-Toker, który zyskał popularność na platformie społecznościowej dzięki swoim treściom. Teraz jednak, zamiast tańca na Tik-Toku, przekroczy próg klatki Clout MMA.

Fabian Baner Banerski – Wyzwanie

Fabian Baner ogłosił swoją przyszłą walkę na gali Clout MMA, co zaskoczyło jego fanów. Bytomianin przyznał, że jeszcze kilka dni wcześniej nie spodziewał się, że zostanie nominowany do walki, a już na pewno nie pod szyldem jednej z największych freakfightowych federacji w Polsce.

Fabian Baner Banerski – Wyjazd

Zgłosił się do udziału zaledwie kilka dni przed swoim wyjazdem do Szwecji. Informacja o tym, że został wybrany przez Clout MMA, nadeszła przez wiadomość na Instagramie. Jak sam Baner opowiada, musiał wrócić do Polski w krótkim czasie, aby stanąć przed tym nietypowym wyzwaniem.

Fabian Baner Banerski – TikTok

Baner jest popularnym Tik-Tokerem, zdobywającym rozgłos dzięki treściom na platformie społecznościowej, na której ma ponad 146 tysięcy obserwujących. Teraz zamierza przenieść swoją obecność z internetu na arenę walki.

Fabian Baner Banerski – Kariera sportowa

Kiedyś trenował boks i marzył o tym, by stanąć w ringu, nawet na amatorskiej gali. Teraz spełnia to marzenie, a co więcej, robi to w jednej z najbardziej kontrowersyjnych i niekonwencjonalnych federacji w Polsce.

Fabian Baner Banerski – Clout MMA

Fabian Baner Banerski będzie jednym z dziesięciu przeciwników swojego rywala. To nietypowe wyzwanie nawiązuje do legendarnego filmiku z udziałem Rafała „Boro” Borkowskiego, który stał się ikoną internetu. Wideo pokazywało, jak Boro staje do walki z dziesięcioma przeciwnikami, z każdym po minucie.

Fabian Baner Banerski – Historia

Baner, który sam stał się gwiazdą wirtualnego świata, teraz stanie przed niezwykłą szansą i wyjątkowym wyzwaniem. To wydarzenie z pewnością przyciągnie uwagę fanów zarówno MMA, jak i Tik-Toka. Walka Clout MMA z udziałem Fabiana Banera Banerskiego to wydarzenie, na które czekają nie tylko fani sportów walki, ale także miłośnicy mediów społecznościowych.

Fabian Baner Banerski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Banersky

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Fabian Baner Banerski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Fabian Baner Banerski - Newsy