fbpx
Eryk Bałasz

Eryk Bałasz

Zawodnik MMA Eryk Bałasz

Biogram

Eryk Bałasz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Eryk Bałasz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Eryk Bałasz – kim jest?

Eryk Bałasz to obiecujący zawodnik MMA, który zdobywa popularność w świecie sportów walki. Miał okazję zawalczyć o pas amatorskiego mistrza Wieczoru Walk, co stanowi doskonałą okazję dla niego, aby udowodnić swoje umiejętności i potwierdzić swoje miejsce w tej dyscyplinie sportu. Niestety walka ta nie zakończyła się dla niego zwycięstwem.

Eryk Bałasz – klub

Eryk trenuje w renomowanym klubie Kotwica MMA Team, gdzie doskonali swoje umiejętności i rozwija się jako zawodnik. Praca w tak profesjonalnym otoczeniu daje mu solidne fundamenty i pewność siebie przed każdym pojedynkiem. Eryk Bałasz jest zdeterminowanym zawodnikiem, który dąży do osiągnięcia sukcesów w świecie MMA. Jego ciężka praca, oddanie i poświęcenie w treningach pozwalają mu stale rozwijać się i walczyć o kolejne zwycięstwa.

Eryk Bałasz – kariera MMA

Jego pierwsza oficjalna walka miała miejsce w 2016 roku na gali SWD 5: Winter is Coming. Niestety, Eryk poniósł wtedy swoją pierwszą porażkę, ale nie zraziło go to do kontynuowania swojej kariery. Wręcz przeciwnie, porażka stała się motywacją do cięższych treningów i jeszcze większego zaangażowania w rozwój swoich umiejętności.

Eryk Bałasz – ALMMA

Przez pewien czas Eryk Bałasz walczył dla federacji ALMMA, zdobywając cenne doświadczenie i stawiając kolejne kroki na swojej sportowej ścieżce. W 2019 roku mieliśmy okazję zobaczyć go na gali Wieczór Walk 5, gdzie pokonał swojego rywala, Daniela Wojańczyka, co zapewniło mu kolejne zwycięstwo w jego profesjonalnej karierze.

Eryk Bałasz – FEN

Jego kolejne wyzwanie czeka na gali FEN 47, gdzie zmierzy się z Damianem Biłbakiem w formule MMA. Ta walka ma szczególne znaczenie dla Eryka, ponieważ zastępuje kontuzjowanego kolegę z maty i będzie to dla niego szansa na udowodnienie swojej wartości w ringu.

Eryk Bałasz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Eryk Bałasz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:8

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Eryk Bałasz - Newsy