fbpx
Erudytka Julia

Erudytka Julia

Zawodnik MMA Erudytka Julia

Biogram

Erudytka Julia - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Erudytka Julia - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Erudytka Julia – kim jest?

Erudytka Julia to jedna z uczestniczek programu Goats, który polegał na tym, że zawodnik Fame MMA, Kacper Błoński, wybierał partnerkę z którą chciał pójść na randkę. Julia przedstawiła się jako inteligentna i elokwentna erudytka, podkreślając swoją klasę oraz bogactwo. Niestety, dziwne zachowanie sprawiło, że została odrzucona już na początku programu.

Erudytka Julia – program Goats

W programie Goats Julia postanowiła wyjść do piosenki Lil Masti pt. „Rak”, jednak dziwne zachowanie sprawiło, że została szybko odrzucona przez Kacpra Błońskiego. Julia wykazywała pewne tendencje do narcyzmu i snobizmu, co nie przypadło do gustu uczestnikowi programu.

Erudytka Julia – dalsze losy

Po swoim udziale w programie Goats, Erudytka Julia nie zyskała większej popularności w mediach, a jej dalsze losy pozostają nieznane. Mimo to, jej udział w programie otworzył jej drzwi do świata show-biznesu i może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Erudytka Julia – kariera MMA

Julia nie wykazywała wcześniej zainteresowania sztukami walki, a jej udział w programie Goats nie był związany z karierą sportową. Mimo to, program ten pokazał, że można odnieść sukces dzięki odpowiedniemu podejściu i umiejętnościom interpersonalnym.

Erudytka Julia - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: julviss_

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Erudytka Julia - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Erudytka Julia - Newsy