fbpx
Dominik Taraszka "KORBA"

Dominik Taraszka Korba

Zawodnik MMA Dominik Taraszka Korba

Biogram

Dominik Taraszka Korba - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Dominik Taraszka Korba - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dominik Taraszka Korba – kim jest?

Dominik Taraszka, znany również jako Korba, to utalentowany zawodnik sportów walki, który zdobył uznanie w środowisku dzięki swojemu zaangażowaniu i determinacji. Jego walka z Arturem „Dziadkiem” Kosiniakiem na charytatywnej gali WiP była jednym z najważniejszych momentów w jego karierze.

Dominik Taraszka Korba – biografia

Korba to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie specjalizował się w boksie. Jego umiejętności i determinacja sprawiły, że szybko stał się jednym z czołowych zawodników w swojej kategorii wagowej. Mierząc imponujące 105 kilogramów, Taraszka imponuje nie tylko swoją siłą, ale również techniką i zręcznością.

Dominik Taraszka Korba – firma budowlna

Poza sportem, Korba prowadzi własną firmę budowlaną, co pokazuje jego wszechstronność i umiejętność równoczesnego osiągania sukcesów w różnych obszarach życia. Jego determinacja, pozytywne podejście i zdolność do równoczesnego osiągania sukcesów zarówno w sporcie, jak i w biznesie i życiu osobistym, czynią go inspiracją dla innych.

Dominik Taraszka Korba – rodzina

Jest również szczęśliwym mężem i ojcem trójki wspaniałych dzieci, co daje mu dodatkową motywację i pozytywną energię do codziennego działania.

Dominik Taraszka – WiP

Walka z Arturem Kosiniakiem była dla Dominika ważnym debiutem w ringu. Chociaż nie zakończyła się zwycięstwem, Korba z pewnością nie zrezygnuje z dalszego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności. Jest to zawodnik, który nigdy nie przestaje się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Dominik Taraszka Korba - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Korba

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Dominik Taraszka Korba - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominik Taraszka Korba - Newsy