fbpx
Dawid Kasperski

Dawid Kasperski

Zawodnik MMA Dawid Kasperski

Biogram

Dawid Kasperski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dawid Kasperski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Dawid Kasperski?

Dawid Kasperski, urodzony 7 lipca 1990 roku, to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego kickboxingu Muay Thai. Jego pasja do sportu i nieustanny wysiłek przyniosły mu liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, uczyniły go niekwestionowanym liderem w swojej dziedzinie.

Dawid Kasperski – osiągnięcia

Sława Kasperskiego zaczęła rosnąć dzięki jego imponującej karierze amatorskiej. Już w 2013 roku zdobył złoto na Pucharze Świata w Kick-Boxie oraz srebro na Mistrzostwach Świata WAKO, co dało mu solidne podstawy do przekroczenia granic swoich możliwości.

Dawid Kasperski – Superkombat Fighting Championship

W 2014 roku Kasperski podpisał kontrakt z renomowaną promocją Superkombat Fighting Championship, gdzie od razu zadebiutował imponującym zwycięstwem i zdobyciem mistrzowskiego tytułu w wadze półciężkiej. To było jedno z wielu osiągnięć, które wyznaczyły kierunek jego kariery.

Dawid Kasperski – mistrz

Jako 14-krotny mistrz Polski w Muay Thai, K-1 i K-1 kickboxingu, Kasperski zbudował swoją legendę na arenie krajowej, demonstrując nie tylko swoje umiejętności, ale także wyjątkową determinację i zaangażowanie w każdej walce.

Dawid Kasperski – sukcesy

Jego udział w różnych turniejach i galach, takich jak SUPERKOMBAT World Grand Prix czy DSF Kickboxing Challenge, przynosił mu kolejne sukcesy i umacniał jego pozycję jako jednego z czołowych zawodników w swojej kategorii wagowej. Jego osiągnięcia, w tym tytuł Mistrza Świata WAKO w K-1 w wadze ciężkiej czy zdobycie tytułu Polskiego Kickboxera Roku 2014, są niezaprzeczalnym dowodem na jego niezwykły talent i determinację.

Dawid Kasperski – Glory

Choć droga Kasperskiego nie była pozbawiona wyzwań, zawsze pozostawał wierny swoim celom i nieustannie dążył do doskonalenia swoich umiejętności. Jego występy w Glory czy na galach międzynarodowych pokazują, że ma on nie tylko talent, ale także odwagę stawienia czoła najlepszym zawodnikom na świecie.

Dawid Kasperski

Dawid Kasperski to nie tylko sportowiec – to symbol determinacji, pasji i nieustającej walki o swoje marzenia. Jego historia inspiruje innych do działania i pokazuje, że nawet najtrudniejsze wyzwania można pokonać, trzymając się swoich wartości i niezłomnie dążąc do celu.

Dawid Kasperski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.07.07

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Starachowice, Polska

Dawid Kasperski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Kasperski - Newsy