fbpx
Dawid Kareta

Dawid Kareta

Zawodnik MMA Dawid Kareta

Biogram

Dawid Kareta - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dawid Kareta - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Dawid Kareta?

Dawid Kareta, reprezentujący barwy Octagon Team Cieszyn, szykuje się do powrotu na arenę mieszanych sztuk walki po sześciu miesiącach przerwy. Młody zawodnik, mający na koncie kilka imponujących występów, stawi czoła swojemu rywalowi Josefowi Štummerowi na gali KSW 87.

Dawid Kareta – Walki

Dawid Kareta to zawodnik znany z wielu emocjonujących walk. Jest częścią Octagon Team Cieszyn, co potwierdza jego determinację i umiejętności w walce. Obecnie ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i trzy porażki w zawodowym MMA. Jego kariera rozpoczęła się na gali Szarża MMA 3 w 2017 roku, a od tego czasu nieustannie rozwija się jako zawodnik mieszanych sztuk walki.

Dawid Kareta – Kariera MMA

Jako zawodnik Octagon Team Cieszyn, Kareta dołączył do czesko-słowackiej organizacji Oktagon, gdzie już w debiucie odniósł zwycięstwo. Następnie kontynuował swoją imponującą passę, zdobywając kolejne zwycięstwa. Niestety, jego zwycięską serię przerwał Jakub Tichota, ale nie spowodowało to, by stracił wiarę we własne umiejętności.

Dawid Kareta – Roman Paulus

W 2022 roku Dawid Kareta zmierzył się ze słowackim rywalem, Romanem Paulusem, który ma na swoim koncie aż osiem zwycięstw i jedną porażkę. Walka przyniosła wiele emocji, ponieważ obaj zawodnicy są utalentowani i znani z dynamicznego stylu walki. Finalnie jednak Dawid przegrał ten pojedynek.

Dawid Kareta

Po powrocie do Oktagonu Kareta będzie miał okazję udowodnić, że jest gotów na wyzwania, i z pewnością wszyscy fani MMA czekają z niecierpliwością na jego występ na gali Oktagon 34. Czy Dawid Kareta zdoła powrócić na ścieżkę zwycięstw? Odpowiedź poznamy już wkrótce, na jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mieszanych sztuk walki w Europie.

Dawid Kareta - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kanar

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Dawid Kareta - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Kareta - Newsy