fbpx
DARIUSZ SIERHEJ

Dariusz Sierhej

Zawodnik MMA Dariusz Sierhej

Biogram

Dariusz Sierhej - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dariusz Sierhej - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dariusz Sierhej – kim jest?

Dariusz Sierhej, znany również jako Dariusz Daro Danielo, to postać o wielu talentach i pasjach. Choć swoją przygodę z występami w klatce rozpoczął na gali Silesianmma 2, gdzie stoczył zacięty pojedynek z Arkadiuszem Tańculą, to jego historia to znacznie więcej niż tylko sporty walki.

Dariusz Sierhej – sukcesy

Dariusz to niezwykle wszechstronny człowiek, który osiąga sukcesy zarówno w biznesie, jak i w sferze społecznej. Jest przedsiębiorcą i prezesem fundacji Armageddon Challenge, która realizuje różnorodne projekty mające na celu motywację i wsparcie innych ludzi. Jego działalność obejmuje szerokie spektrum dziedzin, od treningu i motywacji po działania charytatywne.

Dariusz Sierhej – sport

Nie brakuje mu również osiągnięć sportowych. Dariusz Sierhej jest aktywnym uczestnikiem wielu dyscyplin, takich jak bieganie, crossfit, krav maga, MMA, jazda na rowerze czy narciarstwo. Jest zdobywcą korony polskich gór i zwycięzcą licznych biegów przeszkodowych oraz zawodów crossfitowych. Jego pasja do sportu nie zna granic, a on sam nieustannie stawia sobie nowe wyzwania.

Dariusz Sierhej – działalność charytatywna

Jednak Dariusz to nie tylko sportowiec i biznesmen. Jego zaangażowanie społeczne jest godne podziwu. Pracuje z trudną młodzieżą w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym, angażuje się w akcje charytatywne na rzecz dzieci i organizuje obozy sportowe oraz biegi dla najmłodszych.

Dariusz Sierhej – aktor

Jest także aktorem, który miał okazję współpracować z takimi wybitnymi reżyserami i producentami jak Patryk Vega, Maciej Kawulski, Maja Sadowska i Dorota Rabczewska.

Dariusz Sierhej – klub

Dariusz Sierhej, znany również jako Hejter Akopa, trenuje w dwóch renomowanych klubach w Warszawie: Underground Group Warszawa i Landowski Akademia Boksu. Jego rosnące umiejętności i zaangażowanie w trening są odzwierciedleniem jego determinacji i poświęcenia, które wkłada w rozwój swoich umiejętności sportowych.

Dariusz Sierhej - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Hejter Akopa

Data urodzenia (ile ma lat?): 1982 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Dariusz Sierhej - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dariusz Sierhej - Newsy