fbpx
Daria Henkie

Daria Henkie

Zawodnik MMA Daria Henkie

Biogram

Daria Henkie - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Daria Henkie - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Daria Henkie – kim jest?

Daria Henkie to młoda influencerka znana z TikToka, która w ostatnim czasie wzbudziła wiele zainteresowania dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi nawiązującemu do lat 80-tych. Zawsze ubrana w kolorowe stroje, Daria przyciąga uwagę nie tylko swoją modą, ale także swoją osobowością i energią. Daria Henkie to młoda i ambitna influencerka, która zawsze stara się wyróżniać i być sobą. Jej niekonwencjonalny styl i pewność siebie przyciągają uwagę i inspirują innych do eksperymentowania.

Daria Henkie – program Goats

Daria wzięła udział w programie Goats, w którym zawodnik Fame MMA, Kacper Błoński, wybierał partnerkę, z którą miał pójść na randkę. Daria wzbudziła jego uwagę swoim nietypowym stylem i oryginalnością, co skłoniło Błońskiego do wyboru jej jako swojej towarzyszki na randce. Niestety uczestniczka nie dotarła do finału programu i odpadła w drugim etapie.

Daria Henkie – dalsze losy

Dalsze losy Darii po programie Goats są nieznane, ale na pewno jej popularność w mediach społecznościowych będzie rosła. Dziewczyna ma ogromne doświadczenie w modelingu i na co dzień pozuje do zdjęć, więc możliwe, że będzie kontynuowała swoją karierę w tej dziedzinie. Jednakże, biorąc pod uwagę jej niekonwencjonalny styl, nie jest wykluczone, że zainteresuje się innymi dziedzinami, takimi jak sztuka czy muzyka. Daria ma ogromny potencjał i pewność siebie, co pozwala jej eksperymentować i poszukiwać nowych dróg w życiu.

Daria Henkie – kariera MMA

Chociaż Daria nie miała dotąd doświadczenia w MMA, to jej udział w programie Goats może otworzyć jej drzwi do tej dziedziny. Federacje freak fightowe szukają nietypowych i oryginalnych osobowości, co idealnie pasuje do Darii. Walki we freak fightach mogą przynieść Darii wiele rozgłosu i zainteresowania mediów. Jeśli dziewczyna zdecyduje się na karierę w MMA, to z pewnością stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w tej dziedzinie.

Daria Henkie - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: your80smodel

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Daria Henkie - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Daria Henkie - Newsy