fbpx
Danu Tarchila

Danu Tarchila

Zawodnik MMA Danu Tarchila

Biogram

Danu Tarchila - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Danu Tarchila - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Danu Tarchila – kariera MMA

Danu Tarchila to uzdolniony zawodnik MMA z Mołdawii. Rozpoczął swoją karierę w 2021 roku i szybko zaczął gromadzić zwycięstwa. Z czasem stał się jednym z najlepszych zawodników w swoim kraju, co przyniosło mu szansę walki na arenie międzynarodowej.

Danu Tarchila – KSW

W 2023 roku Danu Tarchila zadebiutował w KSW. Jego pierwszym przeciwnikiem był Wojciech Kazieczko. Tarchila wygrał swoją debiutancką walkę w tej federacji i pokazał, że potrafi walczyć z najlepszymi.

Danu Tarchila – waga i wzrost

Danu Tarchila to zawodnik o wadze około 66 kg. Jego wzrost to 175 cm. Pomimo swojego niewielkiego wzrostu, Tarchila jest uważany za jednego z najgroźniejszych zawodników w swojej kategorii wagowej. Jego szybkość, technika i siła sprawiają, że potrafi pokonać każdego przeciwnika.

Danu Tarchila – kim jest?

Danu Tarchila to jedna z najważniejszych postaci Mołdawskiego MMA. Jego kariera rozwija się bardzo szybko, a jego umiejętności i talent są coraz bardziej doceniane na arenie międzynarodowej. Tarchila ma na swoim koncie wiele zwycięstw i osiągnięć, co sprawia, że jest jednym z najlepszych zawodników w swojej kategorii wagowej. Pomimo swojego młodego wieku, ma już na swoim koncie walki z najlepszymi zawodnikami na świecie i jest uważany za jednego z największych talentów w MMA.

Danu Tarchila - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003.08.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Moldova

Danu Tarchila - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Danu Tarchila - Newsy