fbpx
Damian Mieczkowski

Damian Mieczkowski

Zawodnik MMA Damian Mieczkowski

Biogram

Damian Mieczkowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Damian Mieczkowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Damian Mieczkowski?

Kołobrzeżanin Damian Mieczkowski to zawodnik MMA, który na co dzień reprezentuje barwy Berserkers Team Kołobrzeg.Wywalczył on zloty medal podczas Mistrzostw Świata MMA federacji WMMAF. Zawody odbyły się we Włoszech.

Damian Mieczkowski – osiągnięcia

Zawodnik Berserkers Team to zeszłoroczny Mistrz Polski MMA służb mundurowych. W transmitowanych na TVP Sport finałach już w 1 rundzie zdemolował swojego przeciwnika. Ma na swoim koncie także tytuł amatorskiego mistrza świata MMA organizacji XFC oraz mistrzostwo świata w formule K-1 organizacji WKF.

Damian Mieczkowski – biografia

W lipcu zadebiutował w zawodowym MMA kończąc w 2 rundzie pojedynku Kamila Mękala (0-2). Pojedynek ten był co-main eventem Kołobrzeskiej edycji Armia Fight Night. Przygodę ze sportem zaczął od jazdy konnej. Po trzech latach treningów przerzucił się na koszykówkę. Potem miał krótki epizod w drużynie piłkarskiej, ale sporty drużynowe mu się za bardzo nie podobały. Ostatecznie jednak w wieku 11 lat trafił do klubu taekwondo. Był młodym chłopakiem zafascynowanym Dragon Ballem i innymi kreskówkami, co też przyciągało go do świata sportów walki.

Damian Mieczkowski – sporty walki

Damian trenował taekwondo przez siedem lat, ale w końcu poczuł, że brakuje mu mocniejszej, bardziej kontaktowej formuły walki. To skłoniło go do trenowania kickboxingu. Ten sport spodobał mu się od początku, gdy podszkolił techniki bokserskie to udało mu się w 2014 i 2016 wygrać mistrzostwa świata w kickboxingu.

Damian Mieczkowski – kariera MMA

Kolejnym krokiem na drodze sportowego rozwojuDamiana było już MMA.Damian stoczył ponad dwadzieścia walk w amatorskim MMA i zdobył między innymi tytuł mistrza świata organizacji WMMAF oraz XFC. Przed zawodowym debiutem wygrał również Mistrzostwa Wojska Polskiego 2022.

Damian Mieczkowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Damian Mieczkowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Damian Mieczkowski - Newsy