fbpx
Damian Ciechanowski

Damian Ciechanowski

Zawodnik MMA Damian Ciechanowski

Biogram

Damian Ciechanowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Damian Ciechanowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Damian Ciechanowski – kim jest?

Damian Ciechanowski to obiecujący zawodnik MMA, który szybko zyskuje rozpoznawalność w świecie sportów walki. Aktualnie reprezentuje klub MMA Solo Team Namysłów i dąży do osiągnięcia coraz większych sukcesów.

Damian Ciechanowski – kariera MMA

Kariera Damiana Ciechanowskiego rozpoczęła się w 2022 roku od udziału w amatorskich walkach organizowanych przez federację Solo Combat Federation. Młody zawodnik stawił czoła dwóm rywalom i odniósł zwycięstwo w obu starciach. Jego umiejętności, determinacja i talent do walki zapewniły mu imponujący start w zawodowym świecie MMA.

Damian Ciechanowski – walki zawodowe

W 2023 roku Damian Ciechanowski zdecydował się na przejście do walk zawodowych. Jego debiut odbył się na gali Solo Combat Federation, gdzie stanął naprzeciwko Vladislava Bilorusa. Niestety, młody zawodnik doświadczył porażki w tej walce, ale nie zraziło go to do kontynuowania swojej kariery. Wręcz przeciwnie, przegrana stanowiła dla niego motywację do dalszego rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

Damian Ciechanowski – FEN

Aktualnie Damian Ciechanowski przygotowuje się do kolejnego wyzwania, które czeka go na gali FEN 47. Zmierzy się z Patrykiem Mielniczukiem w formule K-1, co zapowiada emocjonujące starcie dla wszystkich fanów sportów walki. Ciechanowski jest zdeterminowany, by udowodnić swoje umiejętności i zapisać swoje nazwisko na liście zwycięzców.

Damian Ciechanowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Damian Ciechanowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Damian Ciechanowski - Newsy