fbpx
Damian Biłbak

Damian Biłbak

Zawodnik MMA Damian Biłbak

Biogram

Damian Biłbak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Damian Biłbak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Damian Biłbak – kim jest?

Damian Biłbak jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników MMA z Suwałk. Na co dzień reprezentuje zespół WCA Fight Team. Jako rodowity suwalczanin, Biłbak ma w sobie niezwykłą determinację i pasję do sportu walki, co przekłada się na jego imponujące osiągnięcia. Jego styl walki charakteryzuje się precyzją, dynamiką i techniczną doskonałością. Biłbak potrafi wykorzystać swoje umiejętności karate w połączeniu z różnorodnym repertuarem ciosów i chwytów, co czyni go nieprzewidywalnym i trudnym przeciwnikiem dla każdego rywala.

Damian Biłbak – osiągnięcia

Przed rozpoczęciem swojej przygody z MMA, Damian Biłbak był tytułowanym karateką. Może poszczycić się tytułem Mistrza Polski Seniorów, a także zajęciem szóstego miejsca na Mistrzostwach Świata. Jego techniki karate znalazły swoje zastosowanie w walce MMA, gdzie z powodzeniem wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie.

Damian Biłbak – walki amatorskie

Biłbak ma imponujący amatorski rekord wynoszący 5 zwycięstw i 2 porażki. W minionym roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski MMA Polska, co tylko potwierdza jego umiejętności i rozwój jako zawodnika.

Damian Biłbak – walki

W 2019 roku Damian Biłbak wystąpił na gali Carpathian Warriors 6, gdzie odniósł zwycięstwo, prezentując widowiskową i techniczną walkę. Następnie, jako uczestnik Browar Północny Fight Night 2, stoczył dwie kolejne walki. Pierwsza z nich zakończyła się porażką, jednak w kolejnym pojedynku Biłbak pokazał swoje umiejętności i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Damian Biłbak – FEN

Damian aktualnie przygotowuje się do walki w federacji FEN. Ma zawalczyć tam z Erykiem Bałaszem. Biłbak to utalentowany zawodnik a jego styl walki charakteryzuje się precyzją, dynamiką i techniczną doskonałością. Biłbak potrafi wykorzystać swoje umiejętności karate w połączeniu z różnorodnym repertuarem ciosów i chwytów, co czyni go nieprzewidywalnym i trudnym przeciwnikiem dla każdego rywala.

Damian Biłbak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Suwałki

Damian Biłbak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Damian Biłbak - Newsy