fbpx
Ronaldo "Czarny Polak" Miranda

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda

Zawodnik MMA Ronaldo "Czarny Polak" Miranda

Biogram

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Czarny Polak – kim jest?

Czarny Polak, czyli Ronaldo Miranda, to osoba, która zyskała popularność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na platformie TikTok. Chociaż nie jest jeszcze powszechnie znany, jego konto obserwuje już 140 tysięcy osób. Choć może kojarzyć się głównie z nagrywaniem śmiesznych filmików, jego najnowsze poczynania wskazują na to, że ma poważne zamiary w świecie sportu, a konkretnie we freak fight.

Czarny Polak – życie prywatne

Ronaldo Miranda, który występuje pod pseudonimem Czarny Polak, nie odsłonił jeszcze wszystkich kart dotyczących swojej osoby. Informacje na temat jego życia prywatnego i zawodowego są niewielkie, co dodaje mu tajemniczości i budzi zainteresowanie. Jego prawdziwe imię i nazwisko są znane, ale nadal pozostaje wiele nieznanych faktów związanych z jego życiem.

Czarny Polak – kariera MMA

Mimo że Czarny Polak nie jest doświadczonym zawodnikiem, pokazał już, że ma ogromną odwagę i determinację. Jego spontaniczny występ na konferencji PRIME 4 wzbudził zainteresowanie i wskazał na to, że zamierza wziąć walkę na poważnie. Już 1 lipca 2023 roku, wkroczy do oktagonu. Zmierzy się wówczas z Tomaszem Olejnikiem.

Czarny Polak – Prime Show MMA

Czarny Polak choć nie jest bardzo znany w porównaniu do innych zawodników, nie można zapominać o jego determinacji i woli walki. Przyszłość tego tajemniczego sportowca i medialnej osobowości jest pełna niewiadomych. Jednak jedno jest pewne, już 1 lipca 2023 roku wszyscy będziemy śledzić, jak Czarny Polak stawia czoła swojemu przeciwnikowi w oktagonie.

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Czarny Polak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - Newsy