fbpx
Łukasz "Cringowiec" Sałata

Cringowiec

Zawodnik MMA Cringowiec

Biogram

Cringowiec - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Cringowiec - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Cringowiec – Kim jest Łukasz Sałata?

Łukasz Sałata, znany również jako Cringowiec, to jeden z uczestników programu Goats, który był transmitowany na platformie High League. Program polegał na tym, że zawodniczka High League, Fagata, wybierała partnera z którym chciałaby pójść na randkę. Łukasz w pierwszym etapie programu postanowił zaskoczyć Fagatę i przyszedł na randkę przebrany za małpę.

Łukasz „Cringowiec” Sałata – program Goats

Łukasz Sałata był jednym z uczestników programu Goats, który przyciągnął uwagę wielu osób. Młody influencer zyskał na popularności dzięki swojemu kontrowersyjnemu zachowaniu podczas programu. Choć nie był znany z osiągnięć w dziedzinie sportów walki, jego udział w programie otworzył mu drzwi do kariery w show-biznesie.

Cringowiec – dalsze losy

Po swoim udziale w programie „Twoje 5 Minut 2”, Łukasz Sałata nie zniknął z mediów społecznościowych. W 2023 roku pojawił się jako uczestnik programu Goats. Wcześniej rywalizował o kontrakty reklamowe i współpracę z Genzie czy Ekipą, a teraz konkuruje o radkę z Fagatą. Choć nie udało mu się wygrać programu, jego popularność nadal rośnie.

Łukasz Sałata – kariera MMA

Chociaż Łukasz Sałata nie miał żadnego doświadczenia w sportach walki przed swoim udziałem w programie Goats, jego popularność otworzyła mu drzwi do świata MMA. Nie ma jednak oficjalnych informacji na temat jego dalszych działań w tej dziedzinie, więc na razie pozostaje to jedynie spekulacją. Na jego Instagramie możemy zobaczyć, że interesuje się piłką nożną, ale czy kiedykolwiek zdecyduje się na poważną karierę w sporcie walki? Czas pokaże.

Cringowiec - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: salatalukasz

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Cringowiec - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Cringowiec - Newsy