fbpx
Caroline Derpienski

Caroline Derpienski

Zawodnik MMA Caroline Derpienski

Biogram

Caroline Derpienski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Caroline Derpienski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski to postać, która ostatnio zrobiła spore zamieszanie w polskim show-biznesie. Jest modelką i influencerką, która nie tylko przyciąga uwagę swoim wyglądem, ale także otwartością co do swojego życia osobistego i finansowego. Choć niewiele wiadomo o jej karierze i życiu, to kilka faktów daje nam pewien obraz tej tajemniczej celebrytki.

Karolina Maria Derpieńska – Pochodzenie

Caroline, czyli Karolina Maria Derpieńska, urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale jej rodzice rozwiedli się, gdy była jeszcze dzieckiem. Po rozwodzie przeprowadziła się z matką do Białegostoku, gdzie spędziła większość swojego życia. W wieku 18 lat postanowiła przenieść się do słonecznej Florydy, do Miami.

Karolina Derpieńska – Szlacheckie Korzenie?

W sieci można znaleźć informacje, że Caroline Derpienski pochodzi ze szlacheckiej rodziny o herbie Ślepowron. Jednakże, Związek Szlachty Polskiej zdementował tę informację, co pozostawia pytanie o jej pochodzenie otwarte.

Karolina Derpieńska – Wiek

Urodziła się 28 września 2000 roku, co oznacza, że w chwili obecnej ma 23 lata.

Karolina Derpieńska – Mąż

Caroline nie jest jeszcze mężatką, ale jest narzeczoną 60-letniego milionera, o którym wiemy niewiele. W wywiadzie z portalem Pudelek opowiedziała jednak, jak doszło do ich spotkania. Okazuje się, że poznali się w Warszawie, gdzie Caroline występowała jako modelka na pokazie mody. To spotkanie nie było jednak zbyt przyjemne, gdyż milioner podszedł do niej i stwierdził, że jest „grubą babą”. Dla Caroline była to trudna chwila, zwłaszcza że borykała się wtedy z zaburzeniami odżywiania i anoreksją. Jednak ten nietypowy sposób podrywu zdał egzamin, ponieważ po pewnym czasie mężczyzna zwrócił się do niej i tak rozpoczęła

Karolina Derpieńska – Pieniądze

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych faktów związanych z Caroline jest jej podejście do pieniędzy. Twierdzi, że ma kilka kont, z czego na najbiedniejszym trzyma 3 miliony dolarów. Co więcej, nie wychodzi z domu, jeśli ma na sobie mniej niż 50 tysięcy dolarów. Jej celem jest być kobietą sukcesu, która zarabia więcej niż jej partner.

Caroline Derpienski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Caroline Derpienski

Data urodzenia (ile ma lat?): 28 września 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Caroline Derpienski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Caroline Derpienski - Newsy