fbpx
Brandon Royval

Brandon Royval

Zawodnik MMA Brandon Royval

Biogram

Brandon Royval - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Brandon Royval - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Brandon Royval?

Brandon Royval, urodzony 16 sierpnia 1992 roku, to niekwestionowany talent w świecie mieszanych sztuk walki. Obecnie to jedna z czołowych postaci w wadze muszej w UFC.

Brandon Royval – początki kariery

Urodzony i wychowany w Denver, Royval już w młodym wieku zainteresował się sztukami walki. Trenując brazylijskie jiu-jitsu oraz Muay Thai. Jego starszy brat, Darian, zapewnił mu wsparcie i inspirację, a treningi stały się integralną częścią jego życia już od 15. roku życia.

Brandon Royval – sukcesy

Royval rozpoczął swoją zawodową karierę w 2012 roku, zdobywając szybko uznanie w organizacji Legacy Fighting Alliance. Jego rekord 5-0 jako amator i 8-3 jako zawodowiec zwróciły uwagę na jego umiejętności, zwłaszcza gdy walczył o tymczasowe mistrzostwo LFA w wadze muszej.

Brandon Royval – UFC

Debiut Royvala w UFC miał miejsce 30 maja 2020 roku, gdy zmierzył się z doświadczonym Timem Elliottem na gali UFC: Woodley vs. Burns. Wygrana przez poddanie w drugiej rundzie przyniosła mu nagrodę Walki Nocy, co tylko podkreśliło potencjał młodego zawodnika. Kolejne starcia Royvala w UFC były równie widowiskowe. Pokonał Kai Kara-France’a poddając go w drugiej rundzie, co zapewniło mu kolejną nagrodę Walki Nocy. Choć przegrał z Brandonem Moreno, walka ta nie pozbawiła go uznania za emocjonujące pojedynki.

Brandon Royval – kontuzje

Royval to zawodnik, który zna także gorycze porażek i problemów zdrowotnych. Jego walka z Alexandre Pantoją zakończyła się duszeniem zza pleców, a kontuzje nadgarstka zmusiły go do wycofania się z planowanego pojedynku z Amir Albazi.

Brandon Royval – instruktor

Po zwycięstwie nad Kai Kara-France, Royval zdecydował się porzucić pracę w wymiarze sprawiedliwości dla nieletnich na rzecz pełnienia roli instruktora jiu-jitsu w Factory X, pokazując, że dla niego sport to nie tylko walka, ale i sposób życia.

Brandon Royval

Brandon Royval to nie tylko utalentowany zawodnik MMA, ale także człowiek, który odniósł sukces. Pokonał własne ograniczenia i trudności. Jego historia stanowi inspirację dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć wielkie cele, niezależnie od wyzwań, jakie napotykają na swojej drodze.

Brandon Royval - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Raw Dawg

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992.08.16

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Denver, Colorado

Brandon Royval - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:16

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Brandon Royval - Newsy