fbpx
Bartosz Fabiński

Bartosz Fabiński

Zawodnik MMA Bartosz Fabiński

Biogram

Bartosz Fabiński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Bartosz Fabiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Bartosz Fabiński?

Bartosz Ryszard Fabiński, urodzony 26 kwietnia 1986 roku w Warszawie to jedno z najjaśniejszych nazwisk polskiego MMA. Jego sportowa podróż rozpoczęła się w 2011 roku. Specjalizujący się w wagach półśredniej i średniej.

Bartosz Fabiński – mistrz PLMMA

W roku 2014 Fabiński osiągnął spektakularny sukces, zdobywając tytuł mistrza PLMMA w wadze średniej. To wyjątkowe osiągnięcie otworzyło mu drogę do międzynarodowego uznania i umożliwiło debiut w jednej z najbardziej prestiżowych organizacji MMA na świecie.

Bartosz Fabiński – UFC

W latach 2015-2021 Fabiński był nieodłączną częścią światowego zestawienia UFC. Stoczył sześć znaczących pojedynków, zdobywając uznanie fanów i ekspertów za każdym razem. Jego styl walki oparty na umiejętnościach zapaśniczych oraz brutalnym ground and pound sprawił, że stał się jednym z najbardziej niebezpiecznych rywali w kategorii średniej.

Bartosz Fabiński – walki

W trakcie swojej kariery Fabiński zapisuje imponujący rekord – 21 pojedynków, z których 16 zakończył zwycięstwem. Wśród jego znaczących sukcesów są starcia z takimi postaciami jak Emil Meek i Antoni Chmielewski, którzy również zaznaczyli swoją obecność na arenie KSW.

Bartosz Fabiński – KSW

Od 1 stycznia 2024 roku Bartosz Fabiński zdecydował się kontynuować swoją karierę w organizacji KSW. Jego doświadczenie z UFC oraz zdobyty tytuł mistrza PLMMA czynią go jednym z najbardziej oczekiwanych zawodników w polskim świecie MMA.

Bartosz Fabiński – osiągnięcia

Popularnie znanego jako „Rzeźnik”, Bartosz Fabiński znany jest z ośmiu zwycięstw przed czasem, wszystkich zakończonych nokautem. Jego ostatni pojedynek na gali Strife w październiku ubiegłego roku tylko potwierdził jego niekwestionowany talent i zdolności.

Bartosz Fabiński

Jako nowy członek KSW, Fabiński z pewnością przyniesie kolejne emocje fanom MMA w Polsce. Jego umiejętności zapaśnicze, mocne uderzenia i doświadczenie czynią go jednym z najważniejszych graczy w rodzimej scenie MMA. Warto śledzić, jak rozwija się kariera tego wyjątkowego polskiego zawodnika MMA.

Bartosz Fabiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Butcher

Data urodzenia (ile ma lat?): 1986.04.26

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Bartosz Fabiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:16

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bartosz Fabiński - Newsy