fbpx
Bartek Sochacky

Bartek Sochacky

Zawodnik MMA Bartek Sochacky

Biogram

Bartek Sochacky - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Bartek Sochacky - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Bartek Sochacky – kim jest?

Bartek Sochacky to jeden z uczestników programu „Goats”, który zyskał na popularności po tym, jak został wybrany przez zawodniczkę High League – Fagatę na randkę. Bartek pochodzi z Warszawy i jest związany z branżą biznesową, pomaga w otwieraniu sklepów Żabka oraz udziela porad na temat biznesu. Na swoim profilu na Instagramie prezentuje się jako osoba dbająca o swoją formę fizyczną i interesująca się sportem.

Bartek Sochacky – program Goats

Bartek Sochacky wziął udział w programie „Goats”, w którym zawodniczka High League – Fagata wybierała partnerów na randkę. Bartek zrobił na niej dobre wrażenie, przynosząc dla niej sushi, co skłoniło Fagatę do przepuszczenia go do kolejnego etapu. Mężczyzna zyskał wtedy dużą popularność wśród fanów programu.

Bartek Sochacky – dalsze losy

Po udziale w programie „Goats”, Bartek Sochacky kontynuował swoją pracę w branży biznesowej, pomagając w otwieraniu sklepów Żabka oraz udzielając porad na temat biznesu. W swoim życiu prywatnym skupia się na dbaniu o swoją formę fizyczną i sportowych zainteresowaniach. Na swoim profilu na Instagramie prezentuje swoje treningi na siłowni.

Bartek Sochacky – kariera MMA

Nie wiadomo, czy Bartek Sochacky interesuje się sportami walki, w tym MMA. Na jego profilu na Instagramie nie ma wzmianek na temat treningów tego typu, ani nie podaje, żeby brał udział w jakichkolwiek zawodach związanych z tym sportem. Wydaje się, że Bartek bardziej skupia się na swojej karierze biznesowej oraz dbaniu o swoją formę fizyczną poprzez regularne treningi na siłowni.

Bartek Sochacky - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: bartek_sochacky

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Bartek Sochacky - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bartek Sochacky - Newsy