fbpx
Aslambek Arsamikov

Aslambek Arsamikov

Zawodnik MMA Aslambek Arsamikov

Biogram

Aslambek Arsamikov - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Aslambek Arsamikov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Aslambek Arsamikov?

Aslambek Arsamikov to imię, które zaczyna stawać się coraz bardziej rozpoznawalne w świecie mieszanych sztuk walki. Ten utalentowany zawodnik, trenujący w renomowanym klubie Arrachion Olsztyn pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego, buduje swoją drogę w MMA z determinacją i pasją.

Aslambek Arsamikov – walki

Jego ostatnia walka we wrześniu 2022 roku, gdzie w 1. rundzie pokonał przez TKO Stefana Sekulica, to tylko jedno z wielu jego imponujących zwycięstw. Wcześniej, zdecydowaną decyzją sędziów pokonał także Dmitriego Zebroskiego. Jego umiejętności były widoczne już w 2015 roku, kiedy pokonał niejednogłośną decyzją arbitrów przyszłego zawodnika FEN, Kamila Gniadka.

Aslambek Arsamikov – UFC

Jednak to, co sprawia, że jego kolejna walka staje się wydarzeniem, to fakt, że Aslambek Arsamikov zawalczy z weteranem UFC – Alexem Oliveirą, na gali Serbian Battle Championship 45. Oliveira, mający na swoim koncie 22 walki w amerykańskim gigancie, to przeciwnik, którego nie można lekceważyć.

Aslambek Arsamikov – klub

Dla Arsamikova, ta walka to nie tylko kolejne wyzwanie. To szansa, by pokazać światu swoje umiejętności i zdolności. To również okazja, by udowodnić, że talent rozwijany w klubie Arrachion Olsztyn ma potencjał, by rywalizować z najlepszymi na świecie.

Aslambek Arsamikov – talent

Warto zaznaczyć, że Aslambek Arsamikov to nie tylko sportowiec. To również człowiek, który nie boi się trudności i wyzwań. Jego determinacja i zaangażowanie sprawiają, że jest inspiracją dla wielu młodych adeptów MMA.

Aslambek Arsamikov

Dla fanów mieszanych sztuk walki, walka Arsamikova z Oliveirą to prawdziwe wydarzenie. To nie tylko pojedynek dwóch zawodników, to starcie dwóch światów, dwóch historii. I choć wynik jest niepewny, jedno jest pewne – Aslambek Arsamikov jest gotowy, by stanąć twarzą w twarz z największymi wyzwaniami, jakie stawia przed nim świat MMA.

Aslambek Arsamikov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Amir

Data urodzenia (ile ma lat?): 1987.11.13

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Rosja

Aslambek Arsamikov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:8

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Aslambek Arsamikov - Newsy