fbpx
Asia Zielińska

Asia Zielińska

Zawodnik MMA Asia Zielińska

Biogram

Asia Zielińska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Asia Zielińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Asia Zielińska – kim jest?

Asia Zielińska to młoda kobieta, która studiuje logistykę, a popularność zyskała dzięki udziałowi w programie „Goats”. Jest jedną z wielu uczestniczek, które miały szansę wygrać randkę z Kacprem Błońskim, zawodnikiem Fame MMA. Asia zdecydowała się wziąć udział w programie, aby zdobyć korzyści zasięgowe, jakie wiążą się z byciem w relacji z popularnym zawodnikiem.

Asia Zielińska – program Goats

Program „Goats” polegał na tym, że Kacper Błoński wybierał partnerkę z którą chciał pójść na randkę. Asia była jedną z wielu uczestniczek, która walczyła o uwagę zawodnika. Młoda kobieta postawiła na strategię zdobycia popularności poprzez związek z popularnym sportowcem. Niestety, Kacper odrzucił ją już na samym początku programu ze względu na jej oczywiste zamiary.

Asia Zielińska – dalsze losy

Po udziale w programie „Goats”, Asia kontynuowała swoje życie poza show-biznesem. Nie ma na swoim koncie większych osiągnięć ani nie zdecydowała się na karierę w sporcie. Młoda kobieta zdecydowała się na naukę i rozwijanie swoich zainteresowań poza kamerami.

Asia Zielińska – kariera MMA

Choć Asia nie ma żadnego doświadczenia w sporcie, jej udział w programie „Goats” może otworzyć jej drzwi do szerszej kariery. Wiele osób, które wzięły udział w programie zyskało popularność i zainteresowanie ze strony różnych federacji sportowych. Być może w przyszłości Asia otrzyma propozycję walki w freak fightowej federacji, co może być dla niej okazją do zdobycia większej popularności i rozwoju w karierze sportowej.

Asia Zielińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: j.zielińska

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Asia Zielińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Asia Zielińska - Newsy