fbpx
Artur Sargsyan

Artur Sargsyan

Zawodnik MMA Artur Sargsyan

Biogram

Artur Sargsyan - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Artur Sargsyan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Artur Sargsyan – kim jest?

To osoba, która nie wyobraża sobie życia bez sportu. Oprócz treningów związanych z boksem mężczyzna zajmuje się pływaniem i bieganiem. Większej liczbie odbiorców dał się poznać jako uczestnik Hotelu Paradise. Od momentu występu w programie kariera Artura cały czas się rozwija. Jak się okazuje mężczyzna ma ormiańskie korzenie, co wpływa na jego nietypową urodę.

Artur Sargsyan – biografia

Mogliśmy zobaczyć go w drugiej odsłonie popularnego serialu, w którym doszedł do finału. Jak się okazało para finałowa wspólnie postanowiła rozbić kule, dzięki czemu zgarnęła główną nagrodę. Mężczyzna bardzo zaprzyjaźnił się ze swoją programową partnerką.

Artur Sargsyan – kariera w MMA

28 maja mężczyzna miał zmierzyć się na gali FEN 34. Walka miała odbyć się z Kamilem Piórkowskim, który razem z nim był w Hotelu Paradise 2. Finalnie jednak kontuzja pokrzyżowała mu plany i na jego miejsce wskoczył Adam Radziszewski. Ostatnio mogliśmy zobaczyć go na gali Fist Universe, gdzie okazał się być pierwszym finalistą. Zawodnik bardzo szybko poradził sobie z przeciwnikami i awansował do wielkiego finału.

Artur Sargsyan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fist Universe

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Artur Sargsyan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Artur Sargsyan - Newsy