fbpx
Artur "Rybson" Gębicz

Artur "Rybson" Gębicz

Zawodnik MMA Artur "Rybson" Gębicz

Biogram

Artur "Rybson" Gębicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Artur "Rybson" Gębicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Artur „Rybson” Gębicz?

Artur „Rybson” Gębicz to postać, która nieustannie przyciąga uwagę w świecie esportu, szczególnie w kontekście gry League of Legends. Urodzony 17 listopada 2000 roku, ten utalentowany gracz znany był wcześniej pod pseudonimem „Myself” i pełnił rolę junglera w zespole Wina Krzycha.

Artur „Rybson” Gębicz – Bita Śmietanka 2

Jego historia na scenie esportowej nie jest jedynym obszarem, w którym „Rybson” pozostaje w centrum uwagi. Młody zawodnik zdecydował się również spróbować swoich sił poza wirtualnymi boiskami, biorąc udział w gali Bita Śmietanka 2 w formule K-1, gdzie mierzył się z rywalem o imieniu Aleksander. To zaskakujące posunięcie wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie wokół postaci „Rybsona”, ukazując jego wszechstronność jako sportowca.

Artur „Rybson” Gębicz – Illuminar Gaming

Niemniej jednak, zaledwie w wieku 19 lat, „Rybson” stanął w obliczu decyzji Illuminar Gaming o rozwiązaniu kontraktu. To wydarzenie dodatkowo podkreśliło kontrowersyjny charakter tego gracza, którego postawa zdaniem organizacji przekroczyła pewne granice akceptowalnego zachowania.

Artur „Rybson” Gębicz – kontrowersje

Z pewnością „Rybson” nie jest postacią obojętną, a jego niekwestionowana obecność na scenie esports budzi silne emocje. Gracz ten jest znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań, które niejednokrotnie stawały się tematem gorących dyskusji w społeczności gamingowej.

Artur „Rybson” Gębicz – zakończenie kariery

W odpowiedzi na decyzję Illuminar Gaming, „Rybson” podkreślił, że rozumie postawione przed nim konsekwencje i nie zgadza się na żadne pretensje wobec organizacji. Wręcz przeciwnie, wyraził zrozumienie dla podjętej decyzji i publicznie oświadczył, że może to zakończyć jego profesjonalną karierę. Nawet bez deklaracji o zakończeniu kariery, pozyskanie nowego pracodawcy na polskiej scenie, może być trudnym zadaniem.

Artur „Rybson” Gębicz – waga i wzrost

Artur to 23-letni gracz o wzroście 186 cm i wadze 80 kilogramów. Posiada więc idealne warunki aby zmierzyć się w K-1, ze swoim rywalem. Pozostaje nam śledzić rozwój sytuacji i obserwować, czy kontrowersyjny gracz odnajdzie się ponownie na szczytach ligowych czy zdecyduje się na zupełnie nowe wyzwania poza światem esports.

Artur "Rybson" Gębicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Rybson

Data urodzenia (ile ma lat?): 17 listopada 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Artur "Rybson" Gębicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Artur "Rybson" Gębicz - Newsy