fbpx
Artur Kosiniak Dziadek

Artur Kosiniak Dziadek

Zawodnik MMA Artur Kosiniak Dziadek

Biogram

Artur Kosiniak Dziadek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Artur Kosiniak Dziadek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Artur Kosiniak Dziadek – kim jest?

Artur Kosiniak Dziadek to utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki, który odnosi sukcesy na ringu. Jego umiejętności i determinacja sprawiają, że jest rozpoznawalną postacią w świecie sportu. Artur Kosiniak Dziadek zdobył popularność dzięki swojemu występowi na Charytatywnej Gali WIP-WALCZ I POMAGAJ, gdzie zmierzył się w drugiej walc z Dominikiem „Korbą” Taraszką. To starcie przyniosło nie tylko emocje i widowiskową rywalizację, ale również zwycięstwo dla Artura.

Artur Kosiniak Dziadek – WiP

Gala WIP-WALCZ I POMAGAJ to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko promuje sportowe zmagania, ale również ma na celu wsparcie inicjatyw charytatywnych. Artur Kosiniak Dziadek wziął udział w tej gali, aby nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale także włączyć się w pomoc potrzebującym. Jego zwycięstwo nad Dominikiem „Korbą” Taraszką tylko potwierdza, że Artur jest utalentowanym i wszechstronnym zawodnikiem. Jego techniki walki, siła i determinacja na ringu przyciągają uwagę fanów mieszanych sztuk walki.

Artur Kosiniak Dziadek – kariera K-1

Artur Kosiniak Dziadek to sportowiec, który stale rozwija swoje umiejętności i dąży do doskonałości. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w treningu przekładają się na sukcesy, jakie odnosi. Przyszłość Artura Kosiniaka Dziadka w świecie mieszanych sztuk walki zapowiada się obiecująco. Jego zwycięstwo na gali WIP-WALCZ I POMAGAJ jest tylko początkiem jego dalszej kariery. Będziemy z niecierpliwością śledzić jego kolejne występy i trzymać kciuki za jego dalsze sukcesy na ringu.

Artur Kosiniak Dziadek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Dziadek

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Artur Kosiniak Dziadek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Artur Kosiniak Dziadek - Newsy