fbpx
Arman „Arman” Amiryan

Arman „Arman” Amiryan

Zawodnik MMA Arman „Arman” Amiryan

Biogram

Arman „Arman” Amiryan - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Arman „Arman” Amiryan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Arman „Arman” Amiryan – Gromda

Arman „Arman” Amiryan to uzdolniony zawodnik sportów walki, który zaczął swoją karierę od udziału w walkach na gołe pięści. Gromda to jedna z organizacji, w której występował i zdobył wielu fanów dzięki swojemu stylowi walki oraz odwadze w ringu. Walki na gołe pięści to bardzo brutalny i niebezpieczny sport, który wymaga od zawodników nie tylko siły, ale też ogromnej wytrzymałości i determinacji. Do federacji Gromda dołączył w 2021 roku i poniósł porażkę w swoim debiutanckim pojedynku z Rafałem Łazarkiem.

Arman Amiryan – Wotore

Arman Amiryan swoją przygodę z walkami na gołe pięści rozpoczął w organizacji Wotore. To również bardzo brutalna i kontrowersyjna forma sportu, która jest nielegalna w wielu krajach. Mimo to, wielu zawodników decyduje się na start w takich zawodach, aby zyskać sławę i pieniądze. Arman swój pierwszy pojedynek zaliczył w 2020 roku, a walka zakończyła się dla niego porażką z Kamilem Janikiem.

Arman Amiryan – Brodacz

Arman Amiryan jest znany w świecie sportów walki jako „Brodacz”. To przydomek, który nadał mu jego styl walki oraz charakterystyczna broda, którą nosi. Brodacz to zawodnik, który zawsze dąży do celu i nie poddaje się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jego walki są zawsze pełne napięcia i emocji, co przyciąga wielu fanów.

Arman Amiryan – osiągnięcia w sportach walki

Arman Amiryan ma na swoim koncie wiele osiągnięć w świecie sportów walki. Nie tylko walczył na gołe pięści, ale także trenował różne style walki, takie jak boks, kickboxing czy MMA. Zdobył wiele nagród i tytułów w różnych organizacjach i jest uznawany za bardzo dobrego zawodnika.

Arman Amiryan – waga i wzrost

Arman Amiryan waży około 85 kilogramów przy wzroście około 172 cm. To idealne proporcje dla zawodnika sportów walki, który musi mieć dobrą siłę i wytrzymałość, aby móc konkurować na najwyższym poziomie.

Arman „Arman” Amiryan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Walki uliczne

Pseudonim: Arman

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Armenia

Arman „Arman” Amiryan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Arman „Arman” Amiryan - Newsy