fbpx
Arkadiusz "Papaj" Stępniak

Arkadiusz "Papaj" Stępniak

Zawodnik MMA Arkadiusz "Papaj" Stępniak

Biogram

Arkadiusz "Papaj" Stępniak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Arkadiusz "Papaj" Stępniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Arkadiusz „Papaj” Stępniak?

Arkadiusz „Papaj” Stępniak to postać dobrze znana fanom sportów walki w Polsce. Jego udział w galach Fame MMA oraz nadchodzącej gali Time For K-1 sprawiają, że warto bliżej poznać tego nietuzinkowego osobnika.

Arkadiusz „Papaj” Stępniak – Przezwisko

Jednym z pierwszych elementów, które rzucają się w oczy, jest przezwisko „Papaj,” którym jest znany w świecie sportów walki. To przezwisko nie wzięło się jednak znikąd. Arkadiusz jest uważany za bardzo podobnego do postaci z kultowej bajki, co sprawiło, że jego przyjaciele zaczęli nazywać go „Papajem.”

Arkadiusz „Papaj” Stępniak – Fame MMA

Choć „Papaj” nie jest zawodowym zawodnikiem, to jego rola ochroniarza na galach Fame MMA stała się kultową. Widzowie byli zachwyceni jego nietypowym podejściem do roli ochrony. Stał się niemalże ikoną tych gal, zyskując legiony fanów.

Arkadiusz „Papaj” Stępniak – K-1

Obecnie Arkadiusz „Papaj” Stępniak staje przed nowym wyzwaniem w świecie sportów walki. Na nadchodzącej gali Time For K-1, zmierzy się z doświadczonym Wielkim Bu w formule K-1. „Papaj” jest gotowy na nowe wyzwanie i próbuje swoich sił w tej formie walki.

Arkadiusz „Papaj” Stępniak – Ochroniarz

Chociaż „Papaj” nie jest tradycyjnym sportowcem, to jego wkład w polską scenę sportów walki jest niezapomniany. Stał się kultową postacią na galach Fame MMA, dowodząc, że każdy może przyciągnąć uwagę i zyskać rozpoznawalność, jeśli tylko ma odwagę być sobą. Jego dalsze poczynania na pewno nadal będą śledzone z ogromnym zainteresowaniem przez fanów sportów walki.

Arkadiusz "Papaj" Stępniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: TFK1

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Papaj

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Arkadiusz "Papaj" Stępniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Arkadiusz "Papaj" Stępniak - Newsy