fbpx
Andi Vrtačić

Andi Vrtačić

Zawodnik MMA Andi Vrtačić

Biogram

Andi Vrtačić - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Andi Vrtačić - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Andi Vrtačić?

Andi Vrtačić to imię, które zyskuje coraz większą sławę w świecie mieszanych sztuk walki. Urodzony w Chorwacji, ten utalentowany zawodnik przeszedł transformację z ringów kickboxingu na arenę MMA i zdobył uznanie swoich rywali i fanów.

Andi Vrtačić – Początki Kariery

Andi Vrtačić rozpoczął swoją sportową przygodę w ringach kickboxingu. To tam zaczął kształtować swoje umiejętności walki i zdobywać doświadczenie, które później okazało się nieocenione w jego karierze MMA. Jego talent szybko został zauważony, a niektóre z jego osiągnięć w kickboxingu to między innymi pas mistrza organizacji Final Fight Championship.

Andi Vrtačić – Debiut w MMA

Mimo sukcesów w kickboxingu, Vrtačić postanowił zmierzyć się z nowym wyzwaniem – profesjonalnym MMA. Debiutował w tej dyscyplinie w 2020 roku, a od tego czasu zanotował sześć walk, z których aż cztery zakończył zwycięstwem. To imponujący rekord dla kogoś, kto jest stosunkowo nowy w świecie MMA.

Andi Vrtačić – Sukcesy

Dotychczas Andi Vrtačić rywalizował głównie na krajowej scenie w Chorwacji. To tutaj zdobywał doświadczenie i budował swoją reputację jako niepokonany zawodnik. Jego występy były imponujące i przyciągały uwagę fanów mieszanych sztuk walki w kraju.

Andi Vrtačić – Wygrane walki

Ostatnia walka Vrtačicia miała miejsce w grudniu 2022 roku. Ten pojedynek przyniósł mu kolejne zwycięstwo i pozwolił utrzymać się na ścieżce sukcesu. To dowód na ciągły rozwój i pracę, jaką wkłada w doskonalenie swoich umiejętności.

Przyszłość Andiego Vrtačicia

Andi Vrtačić to bez wątpienia nazwisko, które będziemy słyszeć częściej w światowym MMA. Jego talent, determinacja i imponujący rekord wskazują, że ma potencjał, aby stać się jednym z czołowych zawodników w swojej kategorii wagowej. Jego fanscy nie mogą doczekać się kolejnych wystąpień, a rywale muszą przygotować się na walkę z gwiazdą chorwackiego MMA.

Andi Vrtačić - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.11.15 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chorwacja

Andi Vrtačić - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Andi Vrtačić - Newsy