fbpx
Alisha Dabane

Alisha Dabane

Zawodnik MMA Alisha Dabane

Biogram

Alisha Dabane - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Alisha Dabane - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Alisha Dabane – kim jest?

Alisha Dabane to młody projektant mody z RPA, który zdobył popularność dzięki swojemu udziałowi w programie telewizyjnym „Goats”. W programie tym zawodniczka High League, Fagata, wybierała partnera, z którym chciała pójść na randkę. Alisha zaprezentował się jako wyjątkowo miły i szarmancki mężczyzna, co bardzo spodobało się Fagacie. Jego pasją jest projektowanie ubrań, a jego marka 009 zyskuje coraz większą popularność w kraju i za granicą. Alisha jest również studentem wzornictwa i stara się łączyć te dwie dziedziny w swojej pracy.

Alisha Dabane – program Goats

W programie „Goats”, Alisha zaprezentował się jako człowiek o przyjemnym charakterze i dobrym wyczuciu humoru. Alisha zwrócił uwagę Fagaty swoim stylem, który był bardzo modny i zgodny z najnowszymi trendami. Jak twierdzi większość uczestników tego programu Dabane miał luz, którego zabrakło reszcie.

Alisha Dabane – dalsze losy

Po swoim udziale w programie „Goats”, Alisha kontynuuje swoją karierę projektanta mody i stara się zyskać jeszcze większe uznanie w świecie mody. Jego marka 009 rozwija się dynamicznie i zdobywa coraz większą popularność w kraju i za granicą. Alisha jest również aktywny na swoim profilu na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi projektami i stylowymi zdjęciami.

Alisha Dabane – kariera MMA

Chociaż Alisha nie jest związany z MMA, to zainteresowanie sportem walki może wpłynąć na jego karierę w modzie. Współpraca z klubami MMA lub projektowanie ubrań dla zawodników MMA może być kolejnym krokiem w jego karierze projektanta mody. Jednak na razie Alisha skupia się głównie na swojej marce 009 i kontynuacji nauki w dziedzinie wzornictwa i mody.

Alisha Dabane - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: fucclisha

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): RPA

Alisha Dabane - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Alisha Dabane - Newsy