fbpx
Alfan Rocher-Labes

Alfan Rocher-Labes

Zawodnik MMA Alfan Rocher-Labes

Biogram

Alfan Rocher-Labes - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Alfan Rocher-Labes - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Alfan Rocher-Labes?

Alfan Rocher-Labes, utalentowany i wszechstronny zawodnik, stał się jednym z najbardziej obiecujących bojowników na francuskiej scenie MMA. Jego dynamiczny styl walki, imponujący rekord oraz zdolności zarówno w stójce, jak i na macie, przyciągnęły uwagę federacji KSW, która szybko podpisała z nim kontrakt.

Alfan Rocher-Labes – sukcesy

W wieku 26 lat Rocher-Labes może poszczycić się imponującym rekordem 10 zwycięstw i 2 porażek. Dwukrotnie znokautował swoich przeciwników, a także czterokrotnie zmusił ich do poddania się. Jego najnowszym osiągnięciem jest zdobycie pasa mistrzowskiego w organizacji MMA GP w kategorii do 61 kilogramów, gdzie pokonał Deiby Tachona jednogłośnie na punkty.

Alfan Rocher-Labes – pas mistrzowski

W ostatnim starciu Rocher-Labes zdobył pas mistrzowski szwajcarskiej organizacji MMA GP w imponujący sposób, zwyciężając Deiby Tachona. Walka zakończyła się jednogłośną decyzją na jego korzyść, co potwierdziło jego wszechstronne umiejętności i zdolność do radzenia sobie z różnymi stylami przeciwników.

Alfan Rocher-Labes – kariera MMA

Zawodowa kariera Rocher-Labesa rozpoczęła się w 2017 roku, od tego czasu błyskawicznie zdobywa uznanie, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. Jego debiutanckie występy były obiecujące, a dynamiczny styl walki szybko przyciągnął uwagę organizatorów i fanów MMA.

Alfan Rocher-Labes – KSW

Federacja KSW szybko dostrzegła potencjał Rocher-Labesa i z radością ogłosiła podpisanie kontraktu z francuskim zawodnikiem. Jego umiejętność zwycięstwa nad Islamem Djabrailovem, który wcześniej walczył na gali KSW 84, przyciągnęła uwagę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują jego debiutu w jednej z najbardziej prestiżowych europejskich organizacji MMA.

Alfan Rocher-Labes

Alfan Rocher-Labes to nie tylko kolejny zawodnik na scenie KSW, ale prawdziwa gwiazda, gotowa zdobywać kolejne laury. Jego młody wiek, imponujący rekord i zdolności bojowe czynią go fascynującym dodatkiem do kategorii koguciej. Fani MMA z niecierpliwością oczekują, jak wypadnie w swoich przyszłych starciach, wierząc, że przyniesie nową energię do tej prestiżowej federacji.

Alfan Rocher-Labes - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997.05.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Alfan Rocher-Labes - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Alfan Rocher-Labes - Newsy