fbpx
Aleksander "RandomBruce" Kardaś

Aleksander "RandomBruce" Kardaś

Zawodnik MMA Aleksander "RandomBruce" Kardaś

Biogram

Aleksander "RandomBruce" Kardaś - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Aleksander "RandomBruce" Kardaś - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Aleksander „RandomBruce” Kardaś?

Aleksander Kardaś, znany również jako „RandomBruce,” to postać, która budzi zainteresowanie fanów streamingu oraz miłośników sportów walki. To zawodnik w wieku 28 lat, o wzroście 179 cm i wadze 84 kilogramów. Kardaś przygotowuje się do swojego debiutu w na gali organizowanej przez Xayoo.

Aleksander Kardaś – trener

Jednym z kluczowych elementów jego sukcesu jest współpraca z doświadczonym trenerem Szymonem Stankiewiczem, który wziął go pod swoje skrzydła. Kardaś ogłosił ich współpracę na swoim Instagramie.

Aleksander Kardaś – streamer

Aleksander „RandomBruce” Kardaś zdobył popularność jako streamer na platformie Twitch. Jego dynamiczne i pełne energii transmisje przyciągnęły widzów z różnych zakątków internetu. Mimo że streamuje regularnie, informacje na temat jego życia prywatnego są dość ograniczone.

Aleksander Kardaś – Bita Śmietanka 2

Najnowszym wyzwaniem, które stanie przed Aleksandrem, jest jego udział w gali Bita Śmietanka 2. Tam zmierzy się z innym znanym streamerem, Rybsonem. Walka ta odbędzie się w formule K-1, co oznacza, że będziemy świadkami nie tylko umiejętności technicznych, ale także ogromnej dawki emocji i widowiskowych chwil.

Aleksander Kardaś

Warto śledzić losy Aleksandra, ponieważ przechodzi on z roli wirtualnego gracza do prawdziwego bohatera ringu. Jego transformacja z gracza na Twitchu na fightera to historia, która przyciąga uwagę fanów sportów walki i gamingu. Walka z Rybsonem na gali Bita Śmietanka 2 może być jednym z najważniejszych momentów w jego karierze. Każde posunięcie i cios będą obserwowane przez tysiące oczu, a nie tylko przez uczestników streamu na Twitchu.

Aleksander "RandomBruce" Kardaś - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Bita Śmietanka

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: RandomBruce

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Aleksander "RandomBruce" Kardaś - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Aleksander "RandomBruce" Kardaś - Newsy