fbpx
Alan Stepień Sanchez

Alan Stepień Sanchez

Zawodnik MMA Alan Stepień Sanchez

Biogram

Alan Stepień Sanchez - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Alan Stepień Sanchez - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Alan Stępień Sanchez?

Alan Stępień Sanchez, młody i zdolny zawodnik MMA, szykuje się do niezwykłej walki na gali Clout MMA 2. Zawalczy z Rafałem Borkowskim w ramach wyjątkowego wyzwania, w którym dziesięciu zawodników będzie mierzyć się z Boro pojedynczo.

Alan Stępień Sanchez – Clout MMA 2

Gala Clout MMA 2 ma zapewnić wiele emocji dla fanów mieszanych sztuk walki. Jednym z najbardziej oczekiwanych starć jest pojedynek Rafała Borkowskiego z dziesięcioma różnymi przeciwnikami. Boro, jak jest nazywany przez fanów, stawi czoła dziesięciu wojownikom, którzy wchodzą pojedynczo na matę, próbując go pokonać. Alan Stępień Sanchez jest jednym z odważnych zawodników, którzy przyjęli to wyzwanie. To wyjątkowe starcie pozwoli pokazać nie tylko umiejętności techniczne zawodników, ale także ich wytrzymałość, determinację i odporność na zmęczenie.

Alan Stępień Sanchez – Potencjał

Alan Stępień Sanchez jest stosunkowo młodym zawodnikiem, jednak już zdążył udowodnić swoje umiejętności w klatce MMA. Jego technika, siła i wytrwałość sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem. Przystępując do tego wyjątkowego wyzwania, Sanchez musi przygotować się na ekstremalne warunki i być gotów stawić czoła nie tylko samemu Rafałowi Borkowskiemu, ale także wyzwaniom wynikającym z tego niezwykłego formatu walki.

Alan Stępień Sanchez – Wyzwanie

Gala Clout MMA 2 już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie fanów MMA. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarczy emocji, ale również pokaże, na co stać zawodników w ekstremalnych warunkach.

Alan Stepień Sanchez - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sanchez

Data urodzenia (ile ma lat?): brak

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Alan Stepień Sanchez - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Alan Stepień Sanchez - Newsy