fbpx
Ahmed Vila

Ahmed Vila

Zawodnik MMA Ahmed Vila

Biogram

Ahmed Vila - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ahmed Vila - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ahmed Vila?

KSW, polska organizacja mieszanych sztuk walki, szykuje się na kolejne wzmocnienie w swojej kategorii piórkowej. Ahmed Vila, utalentowany zawodnik pochodzący z Bośni, dołącza do KSW na fali czterech imponujących zwycięstw z rzędu, z czego trzy odniósł w renomowanej czeskiej federacji Oktagon, gdzie zajmuje trzecie miejsce w rankingu wagi piórkowej.

Ahmed Vila – Sukcesy

Vila zyskał uznanie dzięki serii zwycięstw, w tym imponujących występów przeciwko silnym rywalom takim jak Jaroslav Pokorny, Jakub Dohnal czy Kimbo Thinghaugen. Jego transfer do KSW może budzić zdziwienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego obecne osiągnięcia w Oktagon. Niemniej jednak, Bośniak zdaje się gotów na nowe wyzwania i podbój polskiej sceny MMA.

Ahmed Vila – Kariera MMA

Ahmed Vila rozpoczął profesjonalną karierę MMA w 2012 roku, staczając do tej pory siedemnaście pojedynków, z których aż jedenaście zakończył zwycięstwem. Jego imponujące osiągnięcia obejmują zdobycie mistrzowskiego pasa wagi lekkiej chorwackiej organizacji Final Fight Championship. Vila rywalizował nie tylko w swoim rodzinnym kraju, ale również w Chorwacji, Rosji, Austrii, Danii, Szwecji, Niemczech, Czechach i na Słowenii.

Ahmed Vila – Jiu-Jitsu

Bośniak to także czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu, co dodaje nowego wymiaru jego umiejętnościom w klatce. Specjalizuje się w poddawaniu rywali, zanotowawszy już sześć zwycięstw przez poddanie, zawsze w pierwszej rundzie. Jego skuteczność w tej dziedzinie może stanowić poważne zagrożenie dla przeciwników w KSW.

Ahmed Vila – KSW

Ahmed Vila, mimo sukcesów za granicą, decyduje się na przygodę z polskim MMA, dołączając do KSW. Jego umiejętności, doświadczenie i zdolność do szybkich zwycięstw sprawiają, że staje się on ciekawym i groźnym rywalem dla wszystkich wagi piórkowej.

Ahmed Vila - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.04.14

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bośnia

Ahmed Vila - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:4

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ahmed Vila - Newsy