fbpx
Ahmed Abdulkadirov

Ahmed Abdulkadirov

Zawodnik MMA Ahmed Abdulkadirov

Biogram

Ahmed Abdulkadirov - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Ahmed Abdulkadirov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ahmed Abdulkadirov?

Federacja KSW, znana z tego, że przyciąga najzdolniejszych zawodników z całej Europy, zapowiada kolejną obiecującą gwiazdę. Ahmed Abdulkadirov, Słowak reprezentujący Austrię, podpisał kontrakt z tą prestiżową organizacją MMA. Jego przyjście do KSW budzi spore emocje wśród fanów sportów walki.

Ahmed Abdulkadirov – Kariera MMA

Ahmed Abdulkadirov rozpoczął swoją profesjonalną karierę MMA w 2016 roku. W ciągu tych sześciu lat na zawodowych ringach stoczył dziesięć pojedynków, z czego dziewięć zakończył zwycięstwem. Ten nieprzegrany rekord jest imponujący i świadczy o jego ogromnym potencjale.

Ahmed Abdulkadirov – Styl walki

Podobnie jak jego rywal, Sahil Siraj, Abdulkadirov słynie z efektownego stylu walki stójkowej. To zawodnik, który ma na swoim koncie osiem zwycięstw przez nokaut, przy czym aż siedem z tych zwycięstw przyszło w pierwszej rundzie pojedynku. Jego zdolność do błyskawicznego wykończenia rywali czyni go niezwykle groźnym przeciwnikiem w klatce.

Ahmed Abdulkadirov – Sukcesy

Ahmed Abdulkadirov rozpoczął swoją przygodę z MMA w Niemczech, ale obecnie mieszka i rywalizuje na arenie austriackiej. Jednak to nie koniec jego międzynarodowych związków. Podczas treningów przygotowawczych do kolejnych pojedynków spotyka się m.in. z Lom-Alim Eskievem, który zajmuje trzecie miejsce w rankingu najlepszych zawodników KSW kategorii piórkowej. To idealne środowisko dla Abdulkadirova do dalszego rozwoju.

Ahmed Abdulkadirov – Pas Mistrzowski

Ahmed Abdulkadirov zdobył pas wagi lekkiej niemieckiej organizacji EMC, co jest jednym z najważniejszych osiągnięć w jego dotychczasowej karierze. Teraz, jako zawodnik KSW, ma okazję dalej udowadniać swoje umiejętności i walczyć z najlepszymi w Europie.

Ahmed Abdulkadirov – KSW

Jego przyszła walka w KSW jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na europejskiej scenie MMA. Oto kolejna obiecująca gwiazda, która wprowadza świeże powietrze do organizacji i obiecuje niezapomniane pojedynki na klatce KSW.

Ahmed Abdulkadirov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.11.25

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Austria

Ahmed Abdulkadirov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ahmed Abdulkadirov - Newsy