fbpx
Agnieszka Makówka

Agnieszka Makówka

Zawodnik MMA Agnieszka Makówka

Biogram

Agnieszka Makówka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Agnieszka Makówka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Agnieszka Makówka?

Agnieszka Makówka, uczestniczka programu „Goats” emitowanego na platformie YouTube, to kobieta, która nie tylko zdobywa serca widzów, ale być może także otwiera drzwi do niezwykłej kariery we freak fightach. Jej historia to połączenie siły, pasji oraz miłości do podróży i wysiłku fizycznego, co widać na jej inspirującym profilu na Instagramie.

Agnieszka Makówka – Goats

Walka o serce w programie „Goats” z pewnością przyniosła Agnieszce nowe wyzwania, emocje i doświadczenia. Choć rywalizacja o serce Roberta Pasuta była zacięta, to dla Makówki to jedynie wstęp do kolejnych fascynujących rozdziałów w jej życiu. Być może właśnie tutaj kryje się klucz do jej przyszłej kariery we freak fightach, obszarze, który dla wielu jest symbolem ekstremalnych wyzwań i siły fizycznej.

Agnieszka Makówka – Instagram

Jednak Agnieszka to nie tylko uczestniczka programu rozrywkowego. Jej profil na Instagramie to wirtualne okno na świat, gdzie możemy śledzić jej pasje i zainteresowania. Podróżowanie, zdrowy tryb życia i siłownia to elementy, które stanowią integralną część życia Makówki.

Agnieszka Makówka – podróże

Podróże stanowią ważny aspekt życia Agnieszki, która nie tylko eksploruje nowe miejsca, ale również dzieli się swoimi przygodami i inspiruje innych do odkrywania świata. Jej relacje z siłowni są dowodem na determinację i zapał, jakie włożyła w dbanie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

Agnieszka Makówka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: makowka.agnieszkaa

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Agnieszka Makówka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Agnieszka Makówka - Newsy