fbpx
Adrianna Malinowska

Adrianna Malinowska

Zawodnik MMA Adrianna Malinowska

Biogram

Adrianna Malinowska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrianna Malinowska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrianna Malinowska?

Wśród młodych, ambitnych i nieustraszonych, Adrianna Malinowska wyróżnia się jako postać pełna tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji. Choć na pierwszy rzut oka mogłaby wydawać się typową młodą matką, jej historia skrywa znacznie więcej, niż można by przypuszczać. W wieku 27 lat i z pozoru opiekująca się 3-letnim synkiem Kacprem, Adrianna weszła w świat „MILFY kontra GOATS” – programu pełnego emocji i odkryć.

Adrianna Malinowska – Goats

Opowieść o synku, który zaczyna chodzić zbyt szybko, zapadła w pamięć Goatsom. Jednak, jak się okazało, to tylko wierzchołek góry lodowej, w przypadku historii Adrianny. Cała opowieść o macierzyństwie, w której miała być główną bohaterką, okazała się mistyfikacją. Adrianna nie jest matką, a jej udział w programie był jednym z wielu elementów układanki związanej z jej niezwykłą przeszłością.

Adrianna Malinowska – Praca

Zamiast bycia matką, Adrianna Malinowska jest osobą zanurzoną w branży związaną z militariami. To, co na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się niepasujące do pozornie spokojnego i rodzinnego wizerunku, jest właśnie tym, co czyni ją jeszcze bardziej intrygującą. Przywołując myśl o pełnym adrenaliny życiu w otoczeniu militarnych działań, możemy odetchnąć z ulgą wiedząc, że Adrianna w rozmowie z Goatsami nie musiała chować prawdziwej natury swojej pracy.

Adrianna Malinowska – Kariera MMA

Jej występ w „MILFY kontra GOATS” może okazać się kluczowy nie tylko dla jej obecnej kariery, ale także jako otwarcie drzwi do zupełnie nowych horyzontów. Wspomnienie jej występu jako tajemniczej młodej matki z pewnością pozostawi ślad w mediach i może stać się trampoliną dla dalszej kariery. Możliwość wystąpienia w MMA to tylko jedno z wielu dróg, które mogą się otworzyć przed nią.

Adrianna Malinowska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: adriannamalinowska

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Adrianna Malinowska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrianna Malinowska - Newsy