fbpx
Adrian Wieliczko

Adrian Wieliczko

Zawodnik MMA Adrian Wieliczko

Biogram

Adrian Wieliczko - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Adrian Wieliczko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrian Wieliczko?

Adrian Wieliczko, znany również jako „Pitbull”, to młody polski zawodnik sztuk walki, który zyskał rozgłos głównie dzięki swojemu udziałowi w galach Fame MMA. Warto bliżej przyjrzeć się jego karierze oraz osiągnięciom.

Adrian Wieliczko – kariera MMA

Adrian Wieliczko to utalentowany zawodnik MMA, który przed swoim udziałem w Fame MMA 12 odnosił już sukcesy w świecie sztuk walki. Jego pasją są mieszane sztuki walki, w których zdobył imponujący rekord 19 zwycięstw i zaledwie jedną porażkę. Jest członkiem renomowanej drużyny sportowej Ronin Gold Team Białogard oraz posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Znany jest również pod pseudonimem „Pitbull”.

Adrian Wieliczko – wiek i wzrost

Adrian Wieliczko urodził się 9 września 1998 roku, co oznacza, że ma 23 lata. Pomimo swojego młodego wieku, posiada imponujące umiejętności w sztukach walki. Jego wzrost to 169 cm, co może być nieco poniżej przeciętnej, ale nie przeszkadza mu to w osiąganiu sukcesów na ringu.

Adrian Wieliczko – Fame MMA

Z końcem października Adrian ogłosił, że weźmie udział w dwunastej edycji Fame MMA, co spotkało się z dużym zainteresowaniem fanów. Jego przeciwnikiem będzie Jakub „Dragon” Kaczmarski. Wieliczko ma za sobą już kilka udanych występów w Fame MMA, w tym zwycięstwa nad Kacprem Matyszewskim i Waldemarem Karkochą.

Adrian Wieliczko – Armia Fight Night

Jego udział w turnieju Road to Armia również zyskał uznanie. Po zwycięstwie z Jakubem Kaczmarskim na Fame MMA 12, otrzymał kontrakt z Armią Fight Night, gdzie zadebiutował przegrywając z Kamilem Szkaradkiem, obecnym zawodnikiem KSW.

Adrian Wieliczko – KSW

Adrian Wieliczko, młody zawodnik MMA, rozpoczął swoją profesjonalną karierę w 2022 roku. Jego pierwszy pojedynek był starciem z doświadczonym Kamilem Szkaradkiem, znanym z KSW. Choć musiał uznać wyższość tego rywala, nie poddał się i kontynuował swoją drogę w zawodowym świecie MMA. W kolejnych dwóch walkach Adrian Wieliczko pokazał swój talent i determinację, zwyciężając rywali już w pierwszej rundzie. Jego zwycięstwa odbyły się w widowiskowy sposób, co przyniosło mu jeszcze większe uznanie w świecie mieszanych sztuk walki.

Adrian Wieliczko

Adrian Wieliczko to utalentowany i obiecujący zawodnik MMA, który wciąż rozwija swoje umiejętności i może być prawdziwą gwiazdą w przyszłości. Jego udział w galach Fame MMA przynosi mu coraz większą popularność, a fani nie mogą się doczekać kolejnych jego występów.

Adrian Wieliczko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMAhttps://sportowytemat.pl/wp-content/uploads/2024/01/Przechwytywanie-22-227x300.jpg

Pseudonim: Pitbull

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998.09.09

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Wieliczko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Wieliczko - Newsy